در TED، آلیسون فلیکس، المپیکی، در مورد چرا سفر منحصر به فرد شما مهم است، می دود

[ad_1]

در TED 2022، آلیسون فلیکس، دونده المپیک گفت که نیمه شب تمرین خواهد کرد تا مطمئن شود کسی متوجه برآمدگی نوزادش نشود. قابل درک است: هنگامی که حاملگی او فاش شد، نایک به او پیشنهاد کاهش 70 درصدی دستمزد برای تمدید قرارداد تأیید او داد. او این پیشنهاد را رد کرد، تاییدیه هایی از برند تحت رهبری زنان Athleta پیدا کرد و به پرافتخارترین دونده زن در بازی های المپیک تبدیل شد.

برای تغییر وضعیت موجود، شما کاملاً نیاز دارید که پرها را به هم بزنید. صحبت های فلیکس دو بینش قدرتمند به دست می دهد.

زندگی خود را در موفقیت خود ادغام کنید

فلیکس که اکنون مادر یک کودک نوپا است، دو منبع اصطکاک را در سفر والدین خود در المپیک درک کرده است: مقاومت از درون و مقاومت از بیرون.

از نظر درونی، او باید قبول می کرد که زندگی اش متفاوت خواهد بود. بد نیست. فقط متفاوت. به عنوان یک والدین جدید، او گفت که باید بپذیرد که باید راه‌های جدیدی برای ادغام عشق جدیدش، فرزندش، با عشق قدیمی‌اش پیدا کند. با این حال، فشار نایک و سایر سازمان‌ها برای انتخاب بین والدین فعال و یک شغل رضایت‌بخش به همان اندازه قوی است. در TED، او در مورد تماشای ستاره های زن دیگر پیش از تصمیم گیری دردناک صحبت کرد، فقط به این دلیل که آنها احساس می کردند هیچ گزینه دیگری ندارند. انگیزه حرکت جسورانه او برای ترک غول ورزشی نایک نه تنها به این دلیل بود که او بیشتر برای خودش می‌خواست، بلکه برای زنان دیگری که در آینده با تصمیمات مشابهی روبرو می‌شدند.

زمانی که استارتاپ Cuddlr را تأسیس کردم، در حالی که مراقب اصلی نوزاد خود و همسرم بودم، یک نوع از این را خودم تجربه کردم. ما به برنامه شماره یک در جهان تبدیل شدیم، اما تماس های مطبوعاتی، نیازهای مشتری و سایر لحظات کارآفرینی باید بین تعویض پوشک، چرت زدن نوزاد و تغذیه مداوم (خوب، حداقل بچه من) بافته می شد. تماس‌های تلفنی صبح زود هنگام خواب کودک، شبکه‌سازی از راه دور قبل از اینکه مد شود و تصمیم‌های بیشتر به من این امکان را می‌داد که زندگی‌ای بسازم که هم در خانواده و هم در شغل ترکیب شود. ما شرکت را یک سال بعد فروختیم – درست بعد از دومین تولد پسرم.

تشخیص Limbo اغلب برای تغییر واقعی مورد نیاز است

همانطور که فلیکس روی صحنه توضیح داد، لزوماً این نبود که او یک ثانیه نایک را خاموش کرد و بلافاصله آتلتا را به زمین آورد. این طبیعی است. تقریباً همیشه بین شما که عمداً در را بر روی یک فرصت نامناسب می‌بندید و فرصتی قوی‌تر باز می‌شوید، فاصله وجود دارد. می تواند طولانی باشد.

نکته کلیدی این است که روی جایی که اکنون هستید تمرکز نکنید، بلکه تجسم جایی است که قرار است باشید. وقتی فلیکس در المپیک برنده شد، به یاد آورد که به پایین نگاه می کرد و نایک را روی پاهایش ندید، بلکه کفش های مارک خودش، سایش را دید. این قدرت مالکیت فقط به شما نمی رسد، به خصوص اگر مشغول مذاکره در مورد بخشی از قدرت خود از طرف شریکی باشید که برای شما ارزشی قائل نیست.

دانستن ارزش خود به این معنی است که بدانید چه زمانی باید به سمت چیزی بهتر برای شما و آینده کسب و کارتان قدم بردارید – یا فرار کنید. برزخ بخشی از معامله است.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود، نظرات خودشان است، نه نظرات Inc.com.

[ad_2]