در روز رئیس جمهور چه چیزهایی باز و بسته است؟

[ad_1]

(WKBN) – روز رئیس جمهور در دوشنبه، فوریه جشن گرفته می شود. 20، و ممکن است تعجب کنید که در این روز چه چیزی باز و بسته است.

خدمات پستی ایالات متحده برای تحویل پست برای تعطیلات تا سه شنبه، فوریه بسته خواهد بود. 21. با این حال، کسانی که انتظار دارند نامه از طریق Priority Mail Express USPS ارسال شود، ممکن است ببینند که نامه با محدودیت هایی می رسد.

با این حال، سایر شرکت های حمل و نقل مانند آمازون، UPS و FedEx باز خواهند بود، اگرچه UPS توصیه می کند که ممکن است به دلیل بسته بودن اداره پست، چند روز کاری اضافی لازم باشد. طبق گفته FedEx، سرویس زمینی معمولی در دسترس خواهد بود، اما FedEx Express و Ground Economy خدمات تنظیم شده خواهند داشت.

از آنجایی که روز رئیس جمهور یک تعطیلات فدرال است، دفاتر دولت فدرال و همچنین تمام ادارات دولتی و محلی تعطیل خواهند بود. این شامل دفاتر DMV، دفاتر دادگاه و تالارهای شهر می شود.

مدارس معمولاً در روز رئیس جمهور تعطیل هستند، با این حال برخی از مدارس ممکن است از این روز به عنوان روز آب و هوا استفاده کنند. اکثر مدارس دولتی در تعطیلات فدرال تعطیل می شوند.

تقریباً تمام بانک ها نیز تعطیل هستند.

فروشگاه‌های خرده‌فروشی و رستوران‌ها در روز رئیس‌جمهور باز خواهند بود، با این حال مهم است که با کسب‌وکارهای کوچک‌تر محلی برای ساعات کارشان چک کنید. فروشگاه هایی مانند Walmart، Target، Costco و Marshalls باز خواهند بود.

این تعطیلات هر سومین دوشنبه در ماه فوریه برگزار می شود.

از این تعطیلات به عنوان روز تولد جورج واشنگتن نیز یاد می شود. اولین بار در سال 1800، یک سال پس از مرگ واشنگتن، به عنوان تعطیلات شناخته شد. امسال، تعطیلات دو روز قبل از تولد واقعی او در فوریه است. 22، 1732.

[ad_2]

Leave a reply