در حمله در لاس وگاس 8 زخمی و 2 کشته

[ad_1]

لاس وگاس (KLAS) — پلیس لاس وگاس در حال بررسی یک حمله چاقو در نوار لاس وگاس است که در روز پنجشنبه دو نفر کشته و شش زخمی شدند. پلیس گفت که مظنون از یک چاقوی آشپزخانه بزرگ استفاده کرده و دستگیر شد.

فیلم نظارتی مظنون در حال فرار از صحنه توسط پلیس متروپولیتن لاس وگاس در طی یک جلسه خبری بعد از ظهر منتشر شد. کلانتر جوزف لومباردو مظنون را مردی اسپانیایی تبار حدوداً 30 ساله توصیف کرد که به نظر نمی رسد ساکن محلی باشد. کلانتر لومباردو گفت که پلیس همچنان در تلاش برای بررسی هویت این مرد است.

window.loadAnvato({“mcp”:”LIN”,”width”:”100%”،”height”:”100%”،”video”:”8054335″,”autoplay”:false,”expect_preroll”:true “pInstance”:”p3″، “plugins”:{“comscore”:{“clientId”:”6036439″، “c3”: “wjtv.com”، “version”:”5.2.0″، “useDerivedMetadata” :true,”mapping”:{“c3″:”wjtv.com”،”ns_st_st”:”wjtv”،”ns_st_pu”:”Nexstar”،”ns_st_ge”:”News,News,Video,Video,”cs_ucfr “:””}},”dfp”:{“adTagUrl”:”

جیمز لاروشل، معاون مدیر مترو، گفت که چاقو اولیه بی دلیل بوده و در پیاده رو سمت شرقی بلوار لاس وگاس حوالی ساعت 11:42 صبح مقابل یک کازینو رخ داده است.

او گفت: «مظنون به سمت جنوب می رود و قربانیان دیگری را با چاقو می زند.

مظنون هنگام فرار توسط شاهدان که با پلیس تماس گرفتند تحت تعقیب قرار گرفت.

دو نفر کشته و شش نفر دیگر زخمی شدند. لومباردو گفت که قربانیان ترکیبی از مردم محلی و گردشگران بودند.

پنج مصدوم به مرکز درمانی دانشگاه منتقل شدند. به گفته اسکات کربس، مدیر روابط عمومی UMC، یک بیمار جان خود را از دست داد، یک بیمار دیگر در وضعیت بحرانی قرار دارد، حال دو نفر وخیم است و حال یک نفر خوب است.

شرایط دو قربانی دیگر اعلام نشد.

جیسون آدامز گفت که او شاهد این حمله بوده و یکی از قربانیان دختر نمایشی بوده است.

“این مرد آمد، دوید و شروع به زدن چاقو به این خانم در مقابل من کرد و او دور پله برقی ها دوید و سعی کرد از زیر پل بلند شود و دوست دخترش سعی می کرد به او کمک کند.”

او گفت همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد.

window.loadAnvato({“mcp”:”LIN”,”width”:”100%”،”height”:”100%”،”video”:”8053974″,”autoplay”:false,”expect_preroll”:true “pInstance”:”p4″، “plugins”:{“comscore”:{“clientId”:”6036439″، “c3”: “wjtv.com”، “version”:”5.2.0″، “useDerivedMetadata” :true,”mapping”:{“c3″:”wjtv.com”,”ns_st_st”:”wjtv”,”ns_st_pu”:”Nexstar”،”ns_st_ge”:”درباره ما”،”cs_ucfr”:””} },”dfp”:{“adTagUrl”:”

معاون رئیس لاروشل گفت: “ما می خواهیم به خانواده ها و قربانیان تسلیت بگوییم. این به وضوح یک تحقیق قتل غم انگیز و غیرقابل درک و غیرقابل درک است که عمیقاً جامعه ما را تحت تأثیر قرار می دهد.”

رمپ شمال و جنوب به شرق به جاده کوه اسپرینگ بسته است. این بسته شدن همچنین بر کوه اسپرینگ و دیگر خیابان‌های این منطقه تأثیر گذاشته است. بلوار لاس وگاس که حدود سه ساعت بسته بود حدود ساعت 3 بعد از ظهر باز شد

فرماندار استیو سیسولاک بیانیه زیر را در توییتر منتشر کرد:

قلب ما با همه کسانی است که تحت تأثیر این فاجعه قرار گرفته اند. در سطح ایالتی، ما به همکاری با شرکای مجری قانون ادامه خواهیم داد تا منابع را در زمین در دسترس قرار دهیم و اطمینان حاصل کنیم که نوار لاس وگاس مکانی امن و دلپذیر برای بازدید همه باقی خواهد ماند.

دولت استیو سیسولاک

سازمان کنوانسیون و بازدیدکنندگان لاس وگاس نیز بیانیه ای صادر کرد:

قلب ما با همه کسانی است که از حادثه غم انگیز امروز در نوار آسیب دیده اند. مقصد ما همیشه بالاترین اولویت را بر ایمنی ساکنان و بازدیدکنندگان قرار داده است. در حال حاضر همه نشانه ها حاکی از آن است که این یک حادثه مجزا بوده که توسط یک نفر انجام شده است که دستگیر شده است.

لوری نلسون-کرافت، کنوانسیون لاس وگاس و مرجع بازدیدکنندگان

[ad_2]

Leave a reply