در تنها 13 سالگی، او قبلاً در دانشکده پزشکی پذیرفته شده است

[ad_1]

(NewsNation) – او فقط 13 سال دارد و آلنا آنالی ویکر در حال ساخت تاریخ است.

ویکر اخیراً جوانترین سیاه پوستی است که در دانشکده پزشکی پذیرفته شده است. این نوجوان نامه پذیرش خود را از دانشگاه آلاباما در بیرمنگام به بیش از 18000 دنبال کننده خود در اینستاگرام در 30 ژوئن ارسال کرد.

ویکر روز یکشنبه به “NewsNation Prime” پیوست و گفت که چند هفته گذشته “تجارب سرگرم کننده، جذاب و شگفت انگیزی بوده است.” او گفت که دیدن نامه پذیرش لحظه ای الهام بخش برای او بود.

ویکر گفت: “این یک سفر طولانی بود، اما همه چیز در پایان نتیجه خواهد داد.”

این نوجوان در 12 سالگی از دبیرستان فارغ التحصیل شد و اکنون برای برنامه اطمینان زودهنگام باروگز ولکام محققین UAB انتخاب شده است، که پذیرش زودهنگام را برای دانش آموزانی که شرایط خاصی را برآورده می کنند، فراهم می کند. مجله آبنوس گزارش داد که اکنون در کالج، ویکر بیش از نیمی از نیازهای کارشناسی خود را در دانشگاه ایالتی آریزونا و دانشگاه اوکوود تکمیل کرده است.

اگرچه او در ابتدا می‌خواست مهندسی بخواند – زمانی هدفش کار برای ناسا بود – ویکر رشته پزشکی را کشف کرد و بلافاصله عاشق شد.

ویکر گفت: “من هیجان زده بودم و این همه آن چیزی بود که به آن امیدوار بودم.” همه معلمان من شگفت انگیز بودند و تجربیات خوبی به من دادند.

آن معلمان و مادرش منبع الهام ویکر برای ادامه تحصیل بودند.

ویکر گفت: “(مادرم) به من الهام داد تا به اهدافم برسم و هر کاری که به ذهنم می رسد انجام دهم. او هرگز به من نه نگفت.” او در طول سفرم به من می گفت، مهم نیست چقدر جوان هستید یا چه می خواهید باشید، می توانید به آن برسید و به دنبال اهداف خود بروید.

[ad_2]

Leave a reply