درس های باب ویر، گیتاریست مرده سپاسگزار برای استفاده بهینه از وقتتان

[ad_1]

اگر از کاری که انجام می‌دهید لذت می‌برید و دیگران آن را ارزشمند می‌دانند، دلیلی نمی‌بینم که بخواهید بازنشسته شوید. متأسفانه، محدودیتی برای مدت زمانی وجود دارد که بتوانید از نظر فیزیکی از مزایای شغلی لذت ببرید که شما و سهامدارانتان را خوشحال می کند. اما کارهایی وجود دارد که می توانید برای گسترش یک حرفه مولد انجام دهید.

یکی از افرادی که این کار را انجام می دهد، گیتاریست افسانه ای گروه Grateful Dead، باب ویر است، که در 74 سالگی راه های جدیدی برای انجام کاری که دوست دارد و در عین حال لذت تماشاگرانش را می یابد، پیدا می کند. مطابق با روزنامه وال استریتویر “الان شلوغ تر از همیشه است و در پروژه های متعددی از جمله خاطرات، اپرا و موزیکال صحنه ای درباره نماد لیگ بیسبال سیاهپوستان ساچل پیج دستکاری می کند.”

اگر می‌خواهید کاری را که دوست دارید انجام دهید فراتر از سن بازنشستگی عادی گسترش دهید، Weir سه درس ارائه می‌دهد.

1. بر ترس های خود غلبه کنید.

وقتی کار می کنید، ترس تقریباً اجتناب ناپذیر است. مردم برای انجام آنچه وعده داده‌اید به شما وابسته هستند، و ممکن است همیشه از این چالش استقبال نکنید. اگر شک دارید، ترس ناشی از آن، فشار دادن و انجام کاری را که باید سخت‌تر می‌کند.

وقتی فهمیدم ویر هر بار که برای رفتن روی صحنه آماده می شود، ترس شدیدی دارد متعجب شدم. همانطور که او به مجلهعلیرغم اجرای هزاران نمایش در مقابل میلیون ها نفر از سال 1965، زمانی که او گروه Grateful Dead را تأسیس کرد، او همیشه “ترس وحشتناکی از صحنه داشت. این چند قدم آخر روی صحنه مانند قدم زدن در یک اتاق شکنجه هر بار است.”

ویر روشی منحصر به فرد برای غلبه بر ترس صحنه دارد. او خود را مظهر شخصیت‌هایی تصور می‌کند که احساس می‌کند مجبور است داستان‌هایشان را برای مخاطب تعریف کند. همانطور که می گفت من بدنم را به آن شخصیت ها می دهم تا داستان هایشان را تعریف کنند، هر چه بیشتر خودم را به آنها بسپارم کمتر آنجا هستم که ترس صحنه را تجربه کنم و از بین می رود.

نکته مهم برای رهبران کسب و کار واضح است: مطمئن شوید که شرکت شما از نظر احساسی هدف قانع کننده ای دارد که شما و کارمندانتان را درگیر می کند. ماموریتی که شما را از خودتان بیرون می‌کشد، می‌تواند به شما انگیزه دهد که بر ترس‌هایتان غلبه کنید و بهترین کارتان را انجام دهید.

2. ذهن خود را تیز و بدن خود را متناسب نگه دارید.

اگر شانس این را داشته باشید که کاری را پیدا کنید که دوست دارید و دیگران قدردان آن هستند، اگر ذهن و بدن شما دیگر در برابر این کار نباشند، نمی توانید به انجام آن ادامه دهید.

ویر یک برنامه روزانه دارد که او را به اجرای برنامه ادامه می دهد. یک بازیکن سابق فوتبال دبیرستان و دوچرخه‌سوار کوهستانی در اطراف خانه‌اش در مارین، کالیفرنیا، خود را با تمرینات روزانه و مدیتیشن تناسب اندام و تیز نگه می‌دارد. مجله. در نتیجه او پس از سه ساعت بازی همچنان «بنزین در باک» دارد.

او کار می کند زیرا “کار آن را می طلبد.” و او افرادی را استخدام می کند که تمرینات روزانه او را در شبکه های اجتماعی منتشر می کنند. اگر می‌خواهید بتوانید به آنچه هدف خود می‌دانید ادامه دهید، می‌توانید بدتر از دنبال کردن کارهایی که ویر برای تناسب اندام انجام می‌دهد، انجام دهید.

3. با چالش های جدید مقابله کنید.

در حالی که دو درس اول ویر برای من بسیار مهم است، من بیشتر با درس سوم – استفاده از مهارت های شما در چالش های جدید – طنین انداز می کنم. به عبارت ساده، من به راحتی حوصله ام سر می رود و نیاز به مقابله با چالش های جدید دارم تا احساس کنم درگیر و مرتبط با آنچه در جهان اتفاق می افتد.

نقطه قوت منحصر به فرد ویر در نواختن ریتم است “بر اساس کنترپوان و ریف… به جای استفاده از آکوردهای مداوم و تکراری برای ایجاد یک شیار.” مجله. او این اشتیاق به بداهه نوازی را در نوشتن آهنگ، یادگیری امضای زمان جدید از موسیقی هندی و استفاده از فتوشاپ برای “نقاشی” در رایانه خود به کار برده است.

او در حال مقابله با چالش جدیدی است که در اکتبر 2022 به ثمر خواهد نشست. این زمانی است که او و گروه برادران Wolf خود در مرکز کندی واشنگتن اجرا خواهند کرد. همراه با ارکستر سمفونیک ملی، گروه او آهنگ های Grateful Dead را با “ارکستراسیون کامل کلاسیک” اجرا خواهند کرد.

ویر از فرصت‌های جدیدی که برایش پیش می‌آید لذت می‌برد، فرصت‌هایی که او می‌گوید “زندگی را ارزش زیستن می‌کند، بنابراین باید به دنبال آنها بروم. بازنشستگی یک گزینه نیست.” مجله.

این چیزی را به یاد می آورد که جان اف کندی، رئیس جمهور فقید، سه هفته قبل از ترورش به یک خبرنگار گفت. وقتی از JFK پرسیده شد که آیا دوست دارد رئیس جمهور شود، JFK پاسخ داد: “من قبل از تعریف یونانی از شادی – استفاده از قدرت شما در راستای تعالی.

اگر می خواهید شادی خود را در زمان باقیمانده به حداکثر برسانید، سه اصل ویر را دنبال کنید.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود، نظرات خودشان است، نه نظرات Inc.com.

[ad_2]