درخواست تجدیدنظر برای معلم سابق JPS که به جرم جنایات جنسی محکوم شده بود رد شد

[ad_1]

کانتی هیندز، خانم. (WJTV) – یک معلم سابق مدارس دولتی جکسون (JPS) که به اتهام جنایت جنسی علیه دانش آموزی محکوم شده بود، علیرغم حکم (JNOV) از درخواست تجدید نظر برای محاکمه یا قضاوت جدید رد شد.

در 18 مه 2017، امبر تورنیج، معلم سابق دبیرستان استان، به اتهام اتهامات جنسی دستگیر شد. هیئت منصفه بعداً او را در دو مورد از شش فقره اتهامات جنسی علیه او مجرم تشخیص داد. او به 15 سال زندان با پنج سال تعلیق محکوم شد. او به ده سال زندان محکوم شد و پس از آزادی باید به عنوان مجرم جنسی ثبت نام کند.

ترنج به انجام اعمال جنسی با یک دانش آموز 17 ساله در آن زمان متهم شد. دو فیلم از رفتار نامناسب بین تورنیج و دانش آموز به عنوان مدرک علیه او در طول دادگاه ارائه شد. او همچنین متهم شد که به دانش آموز کارت هدیه داده تا او را ساکت کند.

پس از محاکمه، تورنیج درخواست تجدیدنظر داد و استدلال کرد که دادگاه به اشتباه به ایالت اجازه استیضاح او را در طول بازجویی متقابل و همچنین سکوت او پس از میراندا داده است. او گفت که دولت به طور نادرست از او پرسیده است که آیا تا به حال رفتار تهاجمی ادعایی قربانی را حتی پس از دستگیری به پلیس گزارش داده است. تورنیج استدلال کرد که این سوال، حق او را برای سکوت در قانون اساسی نقض می کند.

در 29 نوامبر 2022، دادگاه استیناف می سی سی پی درخواست او برای محاکمه جدید یا JNOV را رد کرد.

[ad_2]

Leave a reply