درخواست بخشش وام دانشجویی اکنون باز است: نحوه درخواست در اینجا آمده است

[ad_1]

(NEXSTAR) – رئیس جمهور جو بایدن روز دوشنبه پس از آزمایش بتا که روز جمعه راه اندازی شد، اعلام کرد که درخواست بخشودگی وام دانشجویی فدرال رسماً باز شده است.

بایدن گفت که تقریباً 8 میلیون وام گیرنده در حال حاضر فرآیند بخشودگی بدهی را با تکمیل درخواست بتا تکمیل کرده اند. دولت او آن را بعدازظهر جمعه راه اندازی کرد، با یادداشتی مبنی بر اینکه وزارت آموزش “برنامه هایی را می پذیرد تا به ما کمک کند تا فرآیندهایمان را قبل از راه اندازی فرم رسمی اصلاح کنیم.”

اگر شما جزو آن 8 میلیون وام گیرنده هستید که درخواست را در آخر هفته تکمیل کردند، نیازی به انجام کار دیگری ندارید. اطلاعات شما پردازش خواهد شد و در صورت لزوم، مقامات برای کسب اطلاعات بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

اگر هنوز درخواست نداده اید، نترسید – برنامه ساده، سریع و مشابه پیش نمایشی است که هفته گذشته کاخ سفید ارائه کرد. برای درخواست نیازی به ورود به سیستم کمک دانشجویی فدرال یا هیچ مدرکی ندارید.

در اینجا یک فرآیند گام به گام برای پر کردن درخواست بخشش وام دانشجویی فدرال آمده است:

 1. ابتدا به www.studentaid.gov/debt-relief/application بروید
 2. نام، نام خانوادگی و در صورت لزوم نام خانوادگی قبلی خود را وارد کنید
 3. سپس باید شماره تامین اجتماعی خود را وارد کنید
 4. شماره تامین اجتماعی خود را دوباره تایپ کنید
 5. تاریخ تولد خود را وارد کنید
 6. شماره تلفن خود را وارد کنید
 7. آدرس ایمیل خود را تایپ کنید
 8. آدرس ایمیل خود را دوباره وارد کنید
 9. توافقنامه را مرور کنید (این تأیید می‌کند که شما فردی هستید که فرم درخواست بخشودگی بدهی را تکمیل می‌کنید، واجد شرایط هستید و در صورت لزوم اطلاعات بیشتری را ارسال می‌کنید.)
 10. سپس باید نام و نام خانوادگی خود را دوباره وارد کنید
 11. در مرحله بعد، کادر را علامت بزنید و توجه داشته باشید که “تحت مجازات شهادت دروغ طبق قوانین ایالات متحده آمریکا، تمام اطلاعات ارائه شده در این فرم صحیح است.” مجازات های ارائه اطلاعات نادرست فهرست شده و شامل «جریمه نقدی، حبس یا هر دو» می شود.
 12. در نهایت گزینه “submit” را بزنید

پس از ارسال درخواست شما، بررسی می شود تا مشخص شود که آیا واجد شرایط پرداخت بدهی هستید یا خیر، و اداره آموزش “با سرویس دهنده(های) وام شما برای پردازش معافیت شما همکاری خواهد کرد.”

برنامه ای که در اینجا یافت می شود، به دو زبان انگلیسی و اسپانیایی و در دستگاه های تلفن همراه و دسکتاپ موجود است.

وزارت آموزش در ارسالی اخیر به دفتر مدیریت و بودجه کاخ سفید گفت که تخمین زده می‌شود حدود 1 تا 5 میلیون نفر برای ارائه این اسناد اضافی مورد نیاز خواهند بود.

هنوز مشخص نیست که چقدر طول می کشد تا وزارت آموزش به درخواست ها رسیدگی کند، اما مقامات قبلاً یک جدول زمانی بین 4 تا 6 هفته تخمین زده بودند. درخواست‌هایی که تا اواسط نوامبر ارسال می‌شوند باید تا اول ژانویه، یعنی زمانی که پرداخت‌ها از سر گرفته می‌شود، بررسی شوند. شما تا پایان سال 2023 فرصت دارید تا برای کاهش بدهی های فدرال درخواست دهید، تا چالش های قانونی که دولت بایدن بر سر این برنامه با آن مواجه است.

شش ایالت تحت رهبری جمهوری خواهان برای جلوگیری از این طرح شکایت می کنند و می گویند که این طرح از اختیارات بایدن فراتر رفته و به خسارات مالی برای سرویس دهندگان وام دانشجویی منجر خواهد شد که برای مدیریت وام های دانشجویی فدرال و کسب درآمد از سود آن استخدام شده اند.

یک قاضی فدرال در سنت. لوئیس اکنون در حال بررسی درخواست ایالت ها برای دستور توقف این طرح است. در اسناد دادگاه، اداره آموزش متعهد شده است که هیچ یک از رد کردن بدهی ها را قبل از اکتبر نهایی نکند. 23.

بایدن به عنوان یک نامزد ریاست جمهوری قول داد که بخشش گسترده بدهی دانشجویان را دنبال کند، اما این موضوع بیش از یک سال رایزنی داخلی در میان پرسش‌هایی درباره قانونی بودن آن انجام شد. طرح او بحث های شدیدی را پیش از انتخابات میان دوره ای برانگیخت و جمهوری خواهان و برخی دموکرات ها گفتند که این جزوه ناعادلانه برای فارغ التحصیلان دانشگاهی است.

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.

[ad_2]

Leave a reply