داوطلبان برای زیباسازی جکسون برای روز MLK کار می کنند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – Keep Jackson Beautiful با Junior League of Jackson همکاری کرد تا یک روز خدمت به افتخار مارتین لوتر کینگ جونیور برگزار کند.

این رویداد همچنین برای احترام به فعال حقوق مدنی محلی، اینوا می پیتمن فقید، که اخیراً در آتش سوزی خانه جان خود را از دست داد، برگزار شد.

یک پروژه زیباسازی در پارکی به نام او انجام شد.

“من فکر می کنم خیلی خوب است که جامعه را گرد هم بیاوریم. ما افراد زیادی از شمال جکسون و رانکین کانتی اینجا داریم که شاید این قسمت از جکسون را نبینند، با دیدن برخی از چیزهایی که می توانیم به آنها کمک کنیم. کریس الیس، یکی از داوطلبان، گفت: بسیار مشتاق دیدن مردم از سرتاسر جهان بود تا سعی کنند کاری سازنده برای کمک به شهر انجام دهند.

چندین سازمان در پروژه پاکسازی شرکت کردند تا امیدوار باشند که دیگران را برای کمک به پاک نگه داشتن جوامع خود الهام بخشند.

داوطلبان به توزیع کیسه ها به بی خانمان ها، حذف زباله، کاشت گل و ضدعفونی غرفه کمک کردند. برخی حتی در حذف مواد تخلیه غیرقانونی در سایت قدیمی انرژی اتمس کمک کردند.

“این چیزی است که در سرتاسر شهر بیشتر مورد نیاز است. ما امیدواریم که این امر هیجان بیشتری را در مورد کار با هم و زیبا نگه داشتن شهر به دست آورد. همکاری با همه، صرف نظر از اینکه چه پیشینه ای دارند، چه رنگی دارند. آلیسیا کروداپ، مدیر اجرایی Keep Jackson Beautiful، گفت: دست در دست هم برای تلاش جمعی برای زیبا نگه داشتن شهرمان.

Crudup گفت که آنها در تلاش هستند تا مناطق را تا حد امکان تمیز نگه دارند.

[ad_2]

Leave a reply