داور زندان فدرال کانتی یازو را به دلیل نقض حقوق مدنی مجرم می داند

[ad_1]

شهر یازو، خانم. (WJTV) – یک داور مستقل، مدیریت مرکز اصلاح و تربیت فدرال زندان یازو سیتی در می سی سی پی را به دلیل نقض حقوق مدنی رئیس محلی فدراسیون کارمندان دولت آمریکا (AFGE) در این مرکز مجرم تشخیص داد.

داور اد دبلیو بنکستون گفت که مدیریت زندان فدرال نیز به طور عمدی علیه سیندی پرایس رئیس AFGE Local 1013 با نقض قرارداد اتحادیه تلافی کرد.

بنکستون به آژانس دستور داد به ازای 1080 ساعت کار صنفی که در زمان خودش انجام می‌داد که باید طبق قرارداد مصوب و رویه گذشته در ساعات کار انجام می‌شد، اضافه‌کاری را به پرایس پرداخت کند. پرایس همچنین به عنوان غرامت 300000 دلاری و همچنین هزینه ها و هزینه های وکیل تعلق گرفت.

پرایس گفت: «من از این تصمیم داوری و تأیید همه بدرفتاری‌ها، آزار و اذیت، تلافی‌جویی و تبعیض‌هایی که متحمل شده‌ام سپاسگزارم. با این حال، برای تحقق عدالت واقعی، اداره زندان‌ها باید مسئولان مدیریتی را که مرا هدف قرار داده‌اند، بازخواست کند.»

در سال 2020، پرایس اولین زن سیاه پوستی بود که به عنوان رئیس اتحادیه محلی در هر مجتمع اصلاحی فدرال در کشور انتخاب شد.

به گفته بنکستون، سرپرستان زندان، پرایس را از استفاده 100% از وقت رسمی برای انجام کارهای صنفی خود به نمایندگی از 700 کارمند نمایندگی منع کردند. مقامات گفتند که وینسنت کرکسی، رئیس جمهور قبلی محلی، در هفت سال گذشته 100 درصد وقت رسمی دریافت کرده است، و رؤسای جمهور مرد محلی در سایر مراکز زندان ها نیز 100 درصد وقت رسمی دارند.

پرایس شکایتی علیه آژانس ارائه کرد، اما بنکستون گفت که مدیر منطقه ای دفتر زندان ها که شکایت را دریافت کرده بود، آن را رد کرد و مدعی شد که شکایت به درستی ثبت شده است. داور این استدلال را رد کرد.

پس از مطلع شدن از سوی پرایس در مورد این حادثه، بنی تامپسون، نماینده کنگره (دی خانم) نامه ای به وزارت دادگستری ارسال کرد و خواستار تحقیق در مورد این تخلفات و اتهامات سوء رفتار جنسی، نقض ایمنی، مسائل بهداشتی زندانیان و جستجوی غیرقانونی کارکنان شد. FCC Yazoo City.

سناتور ایالات متحده دفتر Cindy Hyde-Smith (R-Miss.) همچنین با دفتر بازرس کل وزارت دادگستری در رابطه با این اتهامات تماس گرفت.

به گفته AFGE، اتحادیه از اقداماتی که این اداره برای پاسخگویی به کسانی که مسئول سوء رفتار ادعایی و بدرفتاری پرایس انجام داده است، بی اطلاع است.

[ad_2]

Leave a reply