دانش آموز اوله خانم بر اثر برخورد با ماشین کشته و یک نفر دیگر مجروح شد

[ad_1]

آکسفورد، خانم (WJTV) – یک دانشجوی دانشگاه می سی سی پی (UM) بر اثر برخورد یک خودرو در پشت تالار شهر آکسفورد در روز یکشنبه 16 اکتبر کشته و یک نفر دیگر زخمی شد.

مقامات اداره پلیس آکسفورد گفتند که افراد نزدیک با 911 تماس گرفتند و گزارش دادند که دو نفر در پشت تالار شهر آکسفورد حدود ساعت 1:14 صبح مجروح شده اند.

ماموران برای ارائه خدمات پزشکی به مصدومان در محل حاضر شدند. آنها به بیمارستان باپتیست مموریال شمال می سی سی پی منتقل شدند.

یکی از قربانیان که دانش آموز پسر بود بر اثر شدت جراحات جان خود را از دست داد. قربانی دیگر که یک دانشجوی دختر بود با جراحات شدید به مرکز پزشکی منطقه یک در ممفیس منتقل شد.

رابین تانهیل، شهردار آکسفورد، دانش آموز مردی را که درگذشت، واکر فیلدر، از مدیسون شناسایی کرد. هویت این دختر دانشجو اعلام نشد.

او گفت: «این خبر دلخراش دریافت کردیم که یکی از دانش‌آموزان ما در اوایل صبح امروز کشته شد و یکی دیگر از دانش‌آموزان بر اثر برخورد با وسیله نقلیه در حوالی میدان به شدت مجروح شد. من از جامعه می خواهم که در سوگ از دست دادن غم انگیز یک زندگی که خیلی زود گرفته شد به ما بپیوندند و ما امیدواریم و دعا می کنیم که دانش آموز مجروح ما به طور کامل از جراحاتش بهبود یابد.”

هر کسی که اطلاعاتی در مورد این حادثه دارد می تواند با اداره پلیس آکسفورد به شماره (662)-232-2400 یا Crime Stoppers به ​​شماره (662)-234-8799 تماس بگیرد.

[ad_2]

Leave a reply