دانش آموز ابتدایی Raines به املای ایالتی می رسد

[ad_1]

کانتی هیندز، خانم. (WJTV) – یک دانش آموز کلاس پنجم پس از برنده شدن در رشته املای Hinds County دلیلی برای جشن گرفتن دارد.

برای اشلین مک‌کلینتون، دانش‌آموز ابتدایی Raines، برنده شدن در spelling bee پس از املای موفقیت‌آمیز کلمه “انشعابات” یک تجربه سورئال بود.

او گفت: “این یک جور اعصاب خردکن است زیرا بسیاری از مردم مرا تماشا می کردند، و من به نوعی می ترسیدم. اما من شجاعت داشتم، بنابراین آنقدرها نمی ترسیدم.”

او 13 راند را پشت سر گذاشت. مک‌کلینتون با کمک اطرافیانش چیزی بیش از ابزارهایی برای املای صحیح کلمات داشت. او همچنین شهامت روی صحنه رفتن را داشت.

“او هر شب قبل از شام و صبح ها درس می خواند. اگر او را در راهرو می دیدم، حتما تشویقش می کردم. به معلمان گفتم که او در املا است تا بتوانند او را تشویق کنند، اساسا او را تقویت کنند. کریستال مونگر، هماهنگ کننده زنبور املایی، گفت.

مدیر مدرسه گفت موفقیت زمانی حاصل می شود که به معلمان و دانش آموزان ابزار موفقیت داده شود.

“راهبردهای خوب زیادی را با خواندن و بخش سوادآموزی ارائه کرده است، و معلمان ما هر روز از آنها استفاده می کنند. دفتر آموزش و یادگیری ما بر این استراتژی ها تاکید دارد و معلمان از آنها استفاده کرده اند. این استراتژی ها پنج جزء را نشان می دهد. از خواندن در املا استفاده می کنند. آنها از سرگرمی زیاد، آگاهی هسته ای بزرگ، صداهای صوتی و ساختار کلمات زیادی استفاده می کنند. اشلین توانست از استراتژی هایی که آموخته بود برای کمک به او استفاده کند.” دبستان راینز.

زنبور املای سطح ایالت در 3 و 4 مارس در کلمبوس، می سی سی پی خواهد بود.

[ad_2]

Leave a reply