دانشجوی JSU برنده جایزه بنیاد هری اس ترومن شد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – یک دانشجوی دانشگاه ایالتی جکسون (JSU) با دریافت جایزه بنیاد بورس تحصیلی هری اس ترومن تاریخ ساز شد.

میزی براون، رشته ارشد علوم سیاسی، اولین دانشجوی JSU است که این جایزه را دریافت می کند. از بین 705 نامزد معرفی شده توسط 275 کالج و دانشگاه، او یکی از سه فینالیست دانشجوی HBCU بود که برای این جایزه درخواست داد.

“احساس بسیار طاقت فرسا است. من احساس سپاس فراوان دارم من واقعاً بسیار هیجان‌زده هستم که نه تنها مردم را با آنچه استیت جکسون به‌عنوان یک موسسه دانشگاهی است آشنا کنم، بلکه به همکلاسی‌هایم بفهمانم که فرصت‌هایی برای شما وجود دارد که به پیشرفت در روند ما ادامه دهید تا همچنان بدون بدهی باشید. براون گفت: با رهبران دیگری از سراسر کشور که در برخی از اشتیاق مشترک هستند، ارتباط برقرار کنید.

او گفت که آخرین کار اجتماعی او شامل رساندن آب به افراد مسن و ناتوان در جکسون و امدادرسانی به گردباد در دلتا بود.

“بسیاری از بورس تحصیلی در مورد ایجاد تغییری است که می خواهید ببینید. این واقعاً مقدار زیادی از آن است. من 4.0 ندارم معدل کم اهمیت ترین بخش درخواست شما است. این واقعاً به این بستگی دارد که شما چه کسی هستید و چه کاری برای جامعه انجام می دهید.» او توضیح داد.

دانشمندان ترومن تا 30000 دلار برای تحصیلات تکمیلی دریافت می کنند. پس از فارغ التحصیلی، براون گفت که در نهایت می خواهد در یک برنامه آموزشی تحول آفرین یا در سیاست آموزشی کار کند.

او گفت: “من می خواهم در زمینه آموزش پیشگام، معلم و یادگیرنده باشم.”

مقامات JSU گفتند براون نمونه کارهایی است که دانش آموزان در صورت داشتن فرصت می توانند انجام دهند.

[ad_2]

Leave a reply