دانشجویان JPS برای پروژه شهروند جهانی به نیجریه سفر می کنند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – به هفت دانش آموز از مدرسه دولتی جکسون (JPS) فرصت سفر به نیجریه داده شد. آنها برای پروژه شهروند جهانی انتخاب شدند که به دانش آموزان اجازه می دهد با همسالان خود در سراسر جهان ارتباط برقرار کنند و همچنین فرهنگ های مختلف را بیاموزند و تجربه کنند.

پس از تکمیل یک درخواست رقابتی، دانش آموزان در روز جمعه، 5 می، سوار هواپیما شدند تا به لاگوس، نیجریه سفر کنند.

«این پروژه نشان دادن مهاجرت افرادی است که از آفریقا در بالتیمور به می سی سی پی می آیند. بنابراین ما با دانش آموزان خود شراکت داریم که آنها با هم ملاقات می کنند. بنابراین آنها در تمام سال از طریق Zoom کار می کنند و تحقیق کتاب، مطالعات موردی و فقط بررسی مهاجرت انجام می دهند. جانا ویلیامز، مدیر کالج و آمادگی شغلی برای JPS، گفت: اکنون دانشجویان می توانند با شرکای خود در لاگوس و نیجریه ملاقات کنند.

دانشجویان به همراه سرپرست دکتر اریک گرین در 13 می به ایالات متحده باز خواهند گشت.

“بسیار هیجان زده. من قبلاً هرگز خارج از کشور نبودم، بنابراین تجربه بسیار آموزشی و خوبی برای من خواهد بود که بخشی از آن باشم.

گرین گفت که بنیاد هیولت و بنیاد کلوگ این پروژه را تامین مالی کردند.

«چند چیزهایی در خانه وجود دارد که شما متوجه نشدید که واقعاً از آنها قدردانی کرده اید، اما همه آن تجربه یا آن منابع را ندارند. خوشحالم که امسال در کنار آنها هستم. من نتوانستم در سال گذشته شرکت کنم، زمانی که دانشمندانی را فرستادیم و فقط آنها را تماشا کرده و از آنها حمایت کردیم تا دنیا را درک کنند.

[ad_2]

Leave a reply