دامار هملین بیلز از بیمارستان مرخص شد

[ad_1]

BUFFALO، NY (WIVB) – Buffalo Bills Security Damar Hamlin از مرکز پزشکی عمومی بوفالو مرخص شده و به خانه می رود. این تیم روز چهارشنبه اعلام کرد.

هاملین روز دوشنبه پس از درمان در مرکز پزشکی UC در سینسیناتی پس از سقوط در زمین در جریان بازی مقابل بنگال در ژانویه به بوفالو بازگشت. 2.

دکتر می‌گوید: «ما یک سری آزمایش‌ها و ارزیابی‌ها را تکمیل کرده‌ایم و با مشورت پزشکان تیم، مطمئن هستیم که دامار می‌تواند با خیال راحت ترخیص شود تا توانبخشی خود را در خانه و با بیل ادامه دهد.» جیمی کنادلر، مدیر ارشد کیفیت در Kaleida Health و یک پزشک مراقبت های ویژه.

هاملین دچار ایست قلبی شد و پس از اینکه تی هیگینز گیرنده بنگال به سینه ضربه زد، در حالی که در کوارتر اول بازی لغو شده بوفالو در سینسیناتی، یک تکل معمولی به نظر می رسید، باید احیا شود. این جوان 24 ساله اهل مک کیز راکز، پنسیلوانیا، یکی از حومه‌های پیتسبورگ، یک هفته را در مرکز پزشکی دانشگاه سینسیناتی گذراند و در آنجا چیزی را تجربه کرد که پزشکان آن را “یک بهبود قابل توجه” می‌نامند.

پس از انتقال وی، بیمارستان بوفالو گفت که تیم پزشکان آن “وظیفه شناسایی هر گونه علت احتمالی این رویداد، به طور بالقوه درمان هر گونه آسیب شناسی که ممکن است یافت شود، و همچنین طرحی برای بهبود، ترخیص و توانبخشی وی را بر عهده داشتند.”

“با تشکر ویژه از بوفالو ژنرال، از بدو ورود چیزی جز عشق نبود!” هاملین در یک گفتپست توییتر روز سه شنبه، در حالی که از پیروان خود می خواهد که او را در نماز خود نگه دارند.

روز سه شنبه، پزشکان از حدس زدن در مورد اینکه آیا هملین می تواند شخصاً در یک بازی شرکت کند، خودداری کردند. با غلبه بر نیوانگلند، بیلز (13-3) در دو دور اول پلی آف برتری زمین خانگی را به دست آورد. بوفالو در حال آماده شدن برای میزبانی از رقیب میامی در یک مسابقه پلی آف وایلد کارت در روز یکشنبه است.

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.[ad_2]

Leave a reply