دادستان ها اتهام فرار علیه کیسی وایت را کنار می گذارند و توانایی بازگرداندن خود را حفظ می کنند

[ad_1]

فلورانس، آلا. (WHNT) – یک قاضی شهرستان لادردیل به دادستان اجازه داد تا اتهام فرار علیه زندانی فراری سابق و قاتل متهم، کیسی وایت را لغو کند.

دفتر دادستانی منطقه لادردیل درخواستی برای رد اتهام فرار درجه اول علیه کیسی وایت با امکان اعاده پرونده در زمان بعدی ارائه کرده است.

اسناد دادگاه که حوالی ساعت 8:30 صبح پنجشنبه ثبت شد، بیان کرد که شواهد زیادی برای اثبات اتهام فرار وجود دارد و به همین دلیل رسیدگی مقدماتی ضروری نیست.

این درخواست توسط یک قاضی صبح پنجشنبه حوالی ساعت 9 صبح پذیرفته شد

با توجه به سوابق دادگاه، دفاع به اخراج دولت اعتراض کرده است. اسنادی که توسط وکلای وایت ارائه شده است می‌گوید: «دولت به دنبال رد پرونده‌ای است که علیه آقای وایت مطرح شده است تا از برگزاری جلسه استماع در این مورد جلوگیری کند. “

درخواست دفاع همچنین می‌گوید که شواهدی که در جلسه مقدماتی ارائه می‌شوند به وایت در محاکمه قتل بزرگ و همچنین اتهام فرار کمک خواهند کرد.

وایت متهم به فرار از زندان شهرستان لادردیل در 29 آوریل با کمک کارمند سابق اصلاحات ویکی وایت (بدون رابطه) و مقامات ارشد در یک تعقیب و گریز 11 روزه در سراسر کشور است. جستجو برای یافتن این دو در ایوانسویل، ایندیانا در تعقیب و گریز پلیس به پایان رسید.

ویکی وایت با شلیک گلوله به سر خود کشته شد در حالی که کیسی وایت بازداشت و به آلاباما بازگردانده شد.

وایت همچنین متهم به قتل کانی ریج وی با چاقو در سال 2015 در جریان حمله به خانه در آپارتمان ریج وی در راجرسویل است. این آزمایش قرار است اواخر امسال در دسامبر آغاز شود.

ایالت می گوید که آنها قصد دارند پرونده فرار را در هفته 27 ژوئن به هیئت منصفه بزرگ شهرستان لادردیل ارائه کنند. در حالی که دفاع می خواهد دادگاه مقدماتی را طبق برنامه قبلی برگزار کند.

[ad_2]

Leave a reply