خیابان می سی سی پی پس از مرگ لیچ با تصمیمات سختی روبرو می شود

[ad_1]

استارکویل، خانم. (AP) – نه. 24 ایالت می سی سی پی می داند که در ژانویه در ReliaQuest Bowl مقابل ایلینوی بازی می کند. 2 در تامپا، فلوریدا.

این یکی از معدود چیزهایی است که در برنامه فوتبال در حال حاضر پس از مرگ ناگهانی مربی مایک لیچ در دوشنبه شب در جکسون، می سی سی پی، با آنچه مدرسه گفته است عوارض ناشی از یک بیماری قلبی است. مربی سال سوم 61 ساله بود.

مرگ لیچ در حالی اتفاق افتاد که بولداگ های او (8-4) به دنبال موفقیت ترین فصل خود در دوران تصدی او با پیروزی در بازی کاسه بودند.

هماهنگ کننده دفاعی زک آرنت فعلاً تیم را اداره خواهد کرد، اما ایالت می سی سی پی با جستجوی احتمالی برای مربی جدید روبرو است و روز امضای سالانه برای جذب نیروها در هفته آینده در راه است و این احتمال وجود دارد که برخی از بازیکنان این تیم به بسیاری از بازیکنانی که در حال حاضر در این انتقال هستند بپیوندند. پورتال.

علاوه بر این، MSU در حال حاضر به دنبال یک مدیر ورزشی دائمی است. براکی برت در حال ایفای نقش موقت از زمانی است که جان کوهن برای تبدیل شدن به AD در Auburn رفت.

مارک کینوم، رئیس دانشگاه ایالتی می سی سی پی گفت: «مرگ مایک همچنین بر شکنندگی و عدم اطمینان زندگی ما تأکید می کند. سه هفته پیش، مایک و من با هم در رختکن بودیم و در آکسفورد یک پیروزی سخت (در Egg Bowl مقابل اول میس) را جشن گرفتیم.

در حال حاضر یک سال گردبادی استخدام برای MSU بوده است. کوهن در بهار امسال کریس جانس و سام پرسل را برای هدایت برنامه های بسکتبال مردان و زنان استخدام کرد، بنابراین روند غربالگری برای ورزش پرمخاطب آن تا حدودی آشنا خواهد بود.

پس از درگذشت خیره کننده یک مربی موفق و کاریزماتیک که به روند بازسازی خود در استارک وگاس ادامه می داد، این کار با قلبی سنگین تر انجام می شود.

در حال حاضر، بولداگ‌ها می‌توانند منتظر بازی کاسه‌ای در استادیوم ریموند جیمز تامپا باشند، جایی که یک کشتی دزدان دریایی در آن قرار دارد – چیزی که لیچ بدون شک با توجه به قدردانی او از دزدان دریایی از آن لذت می‌برد.

[ad_2]

Leave a reply