خسته‌کننده‌ترین چیزی که اپل به تازگی اعلام کرده می‌تواند مهم‌ترین محصول آن باشد

[ad_1]

آیفون SE خسته کننده است. از زمانی که معرفی شد به نوعی عجیب و غریب بوده است. در شکل فعلی آن، اساساً یک طراحی پنج ساله با ویژگی های دستی است. این کمک می کند که این ویژگی ها اتفاقاً بسیار خوب باشند، اما هیچ چیز در مورد SE بنا به تعریف کسی جدید یا هیجان انگیز نیست.

این واقعیت را در نظر بگیرید که این شرکت 5G را به SE اضافه کرده است. زمانی که اپل مدل‌های آیفون 13 و 13 پرو را معرفی کرد، در مورد چیزی که ورایزون علاقه دارد آن را «باند فوق‌باند» نامیده باشد، به مقدار زیادی اشاره کرد. اینکه تقریباً هیچ کس نمی تواند از بخشی از شبکه ای که بر روی فرکانس های موج میلی متری کار می کند استفاده کند، مهم نیست، وعده اینترنت موبایل بسیار سریع در تلفن هوشمند برای بازاریابی عالی است.

با این حال، با SE، اپل حتی با آن نسخه 5G هم زحمتی ندارد. در عوض، رادیویی را شامل می‌شود که با باند C 5G کار می‌کند، که Verizon و AT&T ماه گذشته آن را روشن کردند.

با این حال، با وجود این واقعیت که واقعاً هیچ چیز جدیدی در اینجا وجود ندارد، آیفون SE می تواند مهم ترین محصول اپل در سال جاری باشد.

تیم کوک در طول سخنرانی به همین اندازه گفت. آیفون SE اغلب اولین آیفون برای بسیاری از کاربران است. مطمئناً، افرادی هستند که به دنبال دستگاهی مقرون به صرفه هستند، و افرادی به دنبال تغییر از دستگاه‌های اندرویدی هستند، اما من فکر می‌کنم مشتری مهم‌تری وجود دارد.

من فکر می کنم کوک به اولین آیفون برای بسیاری از کاربران جوان نیز اشاره می کرد. به عنوان والدین دو دختر با نسل دوم آیفون SE، می توانم تأیید کنم که بلعیدن یک تلفن 400 دلاری بسیار آسان تر از دو برابر این مقدار برای آخرین مدل پرچمدار است.

این دقیقاً همان چیزی است که اپل می خواهد – والدین برای فرزندان خود آیفون بخرند، حتی اگر حاضر نباشند 800 دلار یا 1000 دلار خرج کنند. در نهایت، آن بچه‌ها تا پنج سال دیگر گوشی‌های هوشمند خود را می‌خرند، و اپل بسیار دوست دارد که تا آن زمان آیفون 17 یا آیفون 17 پرو یا هر مدلی که روی آن است بخرند.

نکته مهم این است که اپل می‌خواهد این کاربران به اندازه هر کاربر آیفون دیگری تجربه خوبی داشته باشند. اگر نسل سوم آیفون SE را بخرید، سریع ترین گوشی هوشمند موجود در بازار را دریافت می کنید. پردازنده A15 Bionic آن را سریع‌تر از هر دستگاه اندرویدی می‌کند و نه فقط کمی. همچنین به اندازه هر مدل آیفون 13 سریع و توانمند است. اکنون می‌توانید یک آیفون 429 دلاری بدون کاهش عملکرد بخرید.

علاوه بر این، A15 دارای دو مزیت مهم است که در واقع برای کاربران مهم است – به ویژه خریداران آگاه از قیمت. اول، این بدان معناست که اپل می تواند برخی از ویژگی های عکاسی محاسباتی خود را به دستگاهی بیاورد که هنوز تنها یک لنز دوربین دارد.

شکی نیست که گوشی های هوشمند ما مهم ترین روشی است که ما با آن تعامل داریم و دنیای اطرافمان را به تصویر می کشیم. امکان استفاده از توانایی آیفون برای گرفتن عکس‌های عالی در تقریباً هر شرایطی، چیزی است که آن را به یک ارزش فوق‌العاده تبدیل می‌کند، مخصوصاً در قیمت اولیه‌اش.

تقریباً هر دستگاه اندرویدی در آن محدوده قیمتی نیاز به مصالحه واقعی در مورد ویژگی ها یا مواد دارد. این به معنای دریافت کمتر از چیزی است که در مدل های پرچمدار دریافت می کنید. آیفون SE انتخاب آیفون را آسان می کند، زیرا قدرت پردازشی مشابه برادران بزرگتر خود دارد.

نه تنها این، A15 به معنای بهبود عمر باتری است. در مقایسه با پردازنده‌های قبلی گوشی‌های هوشمند، برای همه روش‌هایی که از دستگاه خود استفاده می‌کنید کارآمدتر است. این بخش بزرگی از این است که چرا اپل می تواند یک رادیو 5G پر مصرف باتری را در داخل چنین دستگاه کوچکی قرار دهد.

مطمئناً، برخی از بخش‌های مشتریان شما – شاید حتی بیشتر آنها – آخرین چیزهای هیجان‌انگیز جدید را می‌خواهند. برخی از آنها ناامید خواهند شد اگر چیزی که شما اعلام می کنید سریعتر یا بهتر نباشد. با این حال، برخی از آنها فقط دستگاهی می خواهند که نیازهای آنها را برآورده کند، حتی اگر جوراب آنها را منفجر نکند.

اگر بتوانید خرید محصول خود را برای آن افراد آسان کنید، این یک برد است. این دقیقاً همان کاری است که اپل با iPhone SE انجام می دهد – خرید آیفون را برای مردم آسان می کند. اپل می داند که به محض خرید یک آیفون، دستگاه بعدی آنها آیفون دیگری خواهد بود.

به نظر می رسد خسته کننده می تواند یک استراتژی قدرتمند باشد.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود، نظرات خودشان است، نه نظرات Inc.com.

[ad_2]