خسارات طوفان در نیو ایبریا، مرکز پزشکی تحت تاثیر گردباد گزارش شده است

[ad_1]

نیو ایبریا، لا. (KLFY) — بادهای شدید و حداقل یک گردباد تایید شده در ایبریا پریش را درنوردیده است.

مرکز پزشکی نیو ایبریا به طور مستقیم از یک گردباد برخورد کرد. راندال مان با آمبولانس آکادیان گزارش می دهد که چندین بیمار هنوز وارد می شوند.

یک مجتمع آپارتمانی واقع در شرق مونتان و دهارت درایو، صدمات متعددی را همراه با بخش‌های فرعی در همان منطقه گزارش کرده است. مان گفت که بیماران در پارکینگ بیمارستان بستری هستند.

کاترین بروکس، سخنگوی کلانتر شهر ایبریا، گفت که کلانتر در حال حاضر با اداره پلیس نیو ایبریا کار می کند.

بروکس گفت: «در حال حاضر یک مصدوم داریم. “با کمک کلانتر کلیسای سنت مارتین، ما در حال ایجاد یک پست فرماندهی در دبیرستان ارشد نیو ایبریا برای کسانی که از خانه های خود آواره شده اند. این یک وضعیت فعال است و ما از همه می خواهیم که در محل خود پناه بگیرند. بررسی کنید. بر همسایگان و عزیزانت.»

لیزا لندری، مدیر بازاریابی مرکز پزشکی ایبریا، گفت که پردیس شمالی و پردیس اصلی بیمارستان دارای قدرت کامل، فشار آب و کاملاً کاربردی هستند.

فضای داخلی مرکز پزشکی ایبریا روز چهارشنبه بر اثر گردباد آسیب دید. / با اجازه فرشته برتراگر

لندری گفت: «حدود ساعت 11 صبح، یک گردباد به بخشی از پردیس اصلی IMC، ساختمان دفتر پزشکی و برخی ساختمان‌ها و سازه‌های جانبی آسیب رساند. “در حال حاضر، پنج نفر با جراحات بسیار جزئی در اورژانس تحت مداوا هستند. تمامی ورودی های پردیس اصلی در حال حاضر بسته است. از همه خواسته می شود که فقط از ورودی اورژانس وارد پردیس اصلی شوند.”

گردباد روز چهارشنبه آکادیانا را درنوردید. در اینجا آسیب وارد شده به دکتر نشان داده شده است. دفتر Mark Derouen در جاده قدیمی Jeanerette در نیو ایبریا. / با حسن نیت از سیندی هرینگ

با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتر، این داستان به روز خواهد شد.

[ad_2]

Leave a reply