خرید رمان عاشقانه خارجی

بسیاری از خوانندگان عاشقانه باید مقداری از بودجه خود را برای غذا و مسکن خالی کنند، بنابراین رمان های عاشقانه رایگان ضروری هستند. در نتیجه، آنها یک راه عالی برای خوانندگان تازه وارد به این ژانر هستند تا بدون سرمایه گذاری پول زیادی به کاوش بپردازند. مهم نیست که به عنوان یک خواننده عاشقانه چه وضعیتی دارید، می‌توانید با یادگیری نحوه پیمایش روش‌های متعدد برای یافتن عاشقانه رایگان و ارزان آنلاین و چاپی، برای خود و حساب بانکی‌تان سود ببرید.

رمان‌های عاشقانه رایگان و معاملات کتاب را در BookRiot.com پیدا کنید
معنی عاشقانه آزاد

من قبلاً در Book Riot درباره کتاب‌های رایگان آنلاین، داستان‌های کوتاه وابسته به عشق شهوانی آنلاین و کتاب‌های صوتی عاشقانه رایگان نوشته‌ام، و اطلاعات ارزشمند زیادی در این پست‌ها وجود دارد.

همچنین کاوش عمیق تری از عاشقانه های رایگان و ارزان را در اینجا خواهید یافت که مواردی مانند:

می توانید رمان های عاشقانه رایگان را به صورت قانونی و به گونه ای دانلود کنید که به نویسنده کمک کند (و فراموش نکنید که پس از انجام این کار نظر خود را بگذارید!).
اینجا مکانی است که می توانید گزیده های رمان عاشقانه را بخوانید
آنچه در همه ژانرها به فروش می رسد، از جمله عاشقانه ماوراء الطبیعه، تعلیق عاشقانه، و عاشقانه تاریخی
اگر عاشق عاشقی هستید و می خواهید مشترک شوید، بهترین شرط بندی شماست
همچنین، من حتی عناوینی را در اختیار شما قرار خواهم داد که اگر خواننده جدیدی در ژانر عاشقانه هستید، می توانید با آنها شروع کنید

اگر در حال مطالعه الکترونیکی هستید، یک خواننده الکترونیکی اختصاصی ضروری نیست. برای تلفن هوشمند یا تبلت خود اپلیکیشنی دریافت کنید تا بتوانید در هر کجا که هستید مطالعه کنید. بسیاری از پلتفرم‌های استاندارد کتاب الکترونیکی از جمله Kindle، Nook، iBooks، Google Play و Kobo وجود دارد. همچنین چند برنامه خاص سایت مانند Libby و Instafreebie قابل بررسی هستند.
یک حساب ایمیل برای مکاتبات مربوط به کتاب تنظیم کنید. ممکن است احمقانه به نظر برسد، اما رایگان است و فقط چند دقیقه طول می کشد. شما می توانید همه چیز را در یک مکان نگه دارید تا بتوانید در صورت نیاز به یک کتاب جدید به سرعت و به راحتی آن را پیدا کنید، اما هنوز یک هفته به روز پرداخت باقی مانده است. جیمیل مورد علاقه من است زیرا می توانید تبلیغات را جدا کنید، اما شما تصمیم می گیرید.

می توانید رمان های عاشقانه رایگان را به صورت آنلاین پیدا کنید

زمانی که برنامه‌ها و ایمیل‌های خود را راه‌اندازی کردید، زمان شروع آن فرا رسیده است.
The Library of By Overdrive: (هزاران) رمان عاشقانه رایگان را به صورت آنلاین کتابخانه محلی خود را با Overdrive پیدا کنید

در حالی که به نظر احمقانه است که کتابخانه را به عنوان منبعی از کتاب های رایگان توصیه کنیم، اما با توجه به اینکه عاشقانه چقدر عاشقانه در نظر گرفته می شود، بسیاری از خوانندگان تصور می کنند که کتابخانه آنها کتاب های عاشقانه ندارد، یا اگر انجام دهند، این فقط چند کتاب قدیمی دانیل استیل خواهد بود.

من به این واقعیت برای آن خوانندگان اشاره می کنم: سیستم کتابخانه عمومی واشنگتن دی سی در حال حاضر دارای بیش از 1800 کتاب چاپی، بیش از 6000 کتاب الکترونیکی و بیش از 800 کتاب صوتی در دسته بندی عاشقانه است. چندین رمان عاشقانه رایگان از نویسندگانی مانند آلیسا کول، کورتنی میلان، سارا مک‌لین، پنی رید و آلیشا رای در دسترس هستند که ممکن است قبلاً با آنها آشنا باشید. اینها فقط پنج جستجوی اولی بودند که انجام دادم.

گاهی اوقات لیست انتظار در کتابخانه ها وجود دارد، بنابراین اگر به رضایت فوری نیاز دارید، ممکن است برای شما سخت باشد. سعی کنید دکمه نگه‌داری را روی کیندل خود قرار دهید تا ببینید چه تعداد از آن کتاب‌هایی که با یک کلیک واقعاً فوراً خوانده‌اید.

نکته جایزه! اگر در حال حاضر کتابخانه شما از آن استفاده می کند، برنامه Libby را فورا دانلود کنید. دانلود کتاب عاشقانه خارجی من این است که می‌توانید این برنامه را دانلود کنید، شماره کارت کتابخانه‌تان را وارد کنید و از مجموعه کتاب‌های جدیدتان در زمان کمتری نسبت به جوشاندن یک کتری چای لذت ببرید. به دلیل رابط کاربری آسان، ممکن است دیگر هرگز از آمازون دیدن نکنید.
وب سایت برای رمان های عاشقانه رایگان

اگر کتابخانه شما چیزی که به دنبالش هستید را نداشته باشد، گزینه های زیادی برای شما وجود دارد. در سایت های زیر، فقط هارلکین منحصراً عاشقانه است، اما هیچ یک از بقیه در یافتن عاشقانه مشکل ندارند.
رمان های عاشقانه رایگان را به صورت آنلاین در BookRiot.com پیدا کنید، جایی که می توانید رمان های آنلاین هارلکین را بخوانید.

هارلکین مدت هاست که نامی آشنا برای طرفداران عاشقانه بوده است.اکنون می توانید آن را به صورت رایگان بخوانید.

Online Reads شامل داستان های سریالی از نویسندگان هارلکین است. آنها رایگان هستند و شما می توانید آنها را بر اساس دسته بندی (ماورا طبیعی، تعلیق، و غیره) یا بر اساس زمان در دسترس فیلتر کنید.
اینستافریبی
وب‌سایت Instafreebie مجموعه گسترده‌ای از کتاب‌های رایگان را نوید می‌دهد که بسیاری از آنها را می‌توانید از جاهای دیگر دانلود کنید. (بنابراین، می دانید: Instafreebie.)
نویسنده آدرس ایمیل شما را در ازای کتاب دریافت می کند، که لزوما چیز بدی نیست (پایین را ببینید)، با این حال، این دلیل دیگری است برای در نظر گرفتن داشتن یک آدرس ایمیل جداگانه برای زندگی کتابی خود. اخیراً گربه سباستین، سارینا بوون و تسا بیلی را در معاملات Instafreebie خود دیده‌ام، بنابراین اینها انتخاب‌های خوبی هستند.
کلمات شکسته
خودنشر یا انتشار مستقل یک کار بزرگ در عاشقانه است و بسیاری از کتاب های خارق العاده از این طریق منتشر می شوند.
Smashwords بزرگ‌ترین توزیع‌کننده کتاب‌های الکترونیکی تولید شده مستقل است و تقریباً نیمی از 450000 عنوان آن عاشقانه است که حدود 75 درصد از عناوین برتر آن را شامل می‌شود.
در Smashwords می توانید بیش از 73000 کتاب را به صورت رایگان دانلود کنید که بسیاری از آنها داستان های عاشقانه هستند. تقریباً خیلی آسان است.
Wattpad
Wattpad ممکن است به عنوان خانه فن تخیلی شناخته شود، اما نویسندگان مستقل عاشقانه سال ها است که داستان های اصلی را در Wattpad می نویسند.
معیارهای مختلفی به شما امکان می‌دهد محتوای Wattpad را مرتب کنید، از محبوبیت یک داستان گرفته تا برچسب‌هایی که برای دسته‌بندی آن استفاده می‌شوند.
گزیده های رمان عاشقانه
چرا قبل از خرید پسر بد بعدی را آزمایش نمی کنید؟ گزیده ها مکان خوبی برای شروع هستند.