خریداران از بازگشت به مرکز خرید هاتسبورگ پس از تیراندازی می ترسند

[ad_1]

هتیزبورگ، خانم. (WHLT) – مردم در هاتسبورگ پس از تیراندازی در مرکز خرید Turtle Creek در روز شنبه، 4 مارس، متزلزل شدند.

خریداران و همسایه‌ها گفتند که باور نمی‌کردند در داخل مرکز خرید تیراندازی شود. کسانی که در آن زمان داخل مرکز خرید بودند می گویند که این یک دویدن پر هرج و مرج برای ایمنی بود.

پلیس هاتسبورگ اعلام کرد که یک دختر 16 ساله و یک مرد 18 ساله در جریان درگیری به سمت یکدیگر آتش گشودند و جمعیت را به سمت مرکز خرید فراری دادند.

دبورا دنت گفت که از بازگشت به مرکز خرید می ترسد.

«بعضی از بچه‌ها می‌دویدند و می‌گفتند تیراندازی و فرار است. فروشنده برگشت. ما هر دو نگاه کردیم و من اینطور گفتم: “اوه خدای من! اوه خدای من! چه کار کنیم؟» وقتی شروع به دویدن کردیم، همه آشفته بودند. این به این دلیل بود که ما به دنبال این بودیم که ببینیم آیا همه در یک جهت می دوند یا خیر. آنها نبودند. دنت، یکی از خریداران در مرکز خرید Turtle Creek، می‌گوید: آن‌ها در همه جهات می‌دویدند.

مدیریت بازار گفت که اقدامات امنیتی را جدی می گیرد و می خواهد مشتریان احساس امنیت کنند.

“ما از اقدامات سریع اداره پلیس هاتسبورگ (HPD) و سایر آژانس های پاسخگو در طول حادثه آخر هفته قدردانی می کنیم. ما در طول تحقیقات آنها به همکاری با آنها ادامه خواهیم داد. ما علاوه بر حفظ رابطه کاری نزدیک با HPD، اقدامات امنیتی خود را به صورت مداوم ارزیابی می کنیم و در صورت لزوم تنظیمات را انجام می دهیم. یکی از سخنگویان مرکز خرید در بیانیه ای گفت: اولویت اصلی ما حفظ یک محیط راحت و راحت برای مشتریان، شرکای خرده فروشی و کارمندان است.

پلیس هاتسبورگ گفت که مظنون 16 ساله قرار است روز دوشنبه در دادگاه حاضر شود.

[ad_2]

Leave a reply