خدمه سفرهای نمایشگاه ایالتی می سی سی پی را قبل از افتتاحیه بازرسی می کنند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – یکصد و شصت و سومین نمایشگاه ایالتی می سی سی پی روز پنجشنبه افتتاح می شود و خدمه ایمنی به سختی مشغول بازرسی سواری هستند.

سازمان دهندگان گفتند که ایمنی اولویت اصلی است و خدمه روز چهارشنبه در تلاش بودند تا بیش از 60 سواری را حتی برای کوچکترین نگرانی بررسی کنند. North American Midway Entertainment وظیفه بازرسی دقیق هر سواری را بر عهده دارد.

مایکل هوپالو گفت: “ما یک گروه بازرسی شخص ثالث داریم که وارد می شود. در واقع، آنها در حال حاضر کار می کنند. آنها از زمانی که اولین تریلر منتشر شد اینجا هستند. آنها سواری را برای استفاده مهمانان ما تایید خواهند کرد.” ، مدیر ایمنی در North American Midway Entertainment.

سواری ها به طور گسترده برای نگرانی های ایمنی جستجو خواهند شد. خدمه گفتند حتی کوچکترین مشکل ممکن است باعث تصادف شود. بازرسی ها پس از شروع نمایشگاه هر روز ادامه خواهد داشت.

مدیر زمین نمایشگاه، میشل لاستر، گفت که مطمئن است نمایشگاه امسال امن خواهد بود.

“من خودم یک خانواده دارم، و راحت آنها را سوار می کنم. همچنین، ما می خواهیم خانواده ها بیرون بیایند، از این رویداد عالی لذت ببرند. هوای خوبی خواهد بود، و آنها می توانند وقتی سوار این سواری می شوند احساس امنیت کنند. آنها امن و مطمئن خواهند بود.”

هر سواری که قوانین بازرسی می سی سی پی را رعایت نکند، تا زمانی که تعمیر و بازرسی مجدد نشود، تعطیل خواهد شد.

خدمه بازرسی از مهمانان می خواهند قبل از سوار شدن به قد و وزن، محدودیت های قد یا وزن را بررسی کنند. این نمایشگاه از ساعت 11 صبح روز پنجشنبه 15 مهرماه افتتاح می شود و تا 25 مهر ادامه خواهد داشت.

[ad_2]

Leave a reply