خدمه آتش سوزی بزرگی را در خیابان کاپیتول در جکسون خاموش کردند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – آتش سوزی اواخر شب شنبه، 4 مارس، مرکز شهر جکسون را متوقف کرد.

به گفته محققان اداره آتش نشانی جکسون (JFD)، آتش سوزی درست بعد از ساعت 10:00 شب در خیابان 520 کاپیتول، ساختمان پشت دفتر حقوقی ایوز رخ داد.

در ساختمان فاکنر همسایه، چیزی که برخی آن را یکی از شادترین روزهای زندگی خود می‌دانند، ناگهان با صدای زنگ خطر قطع شد.

“من فکر کردم که شاید صدای بلند صدای زنگ هشدار آتش را به صدا درآورد یا شخصی به طور تصادفی با او برخورد کرد یا چیزی دیگر، اما این یک آتش سوزی واقعی بود. دود زیادی از ساختمانی که دیدم بیرون می آمد. از پنجره به بیرون نگاه کردیم و دیدیم که درخشش نارنجی به نظر می رسید. سپس ما اینطور بودیم، خوب، این درست است. سارا ویلیامسون، عکاس عروسی، گفت: ما باید همه را بیرون کنیم.

بسیاری از مرکز شهر جکسون به دلیل مشکلات الکتریکی در تاریکی رها شده بود زیرا خدمه ساعت ها برای خاموش کردن آتش بی وقفه کار می کردند.

“خوشحالم که از آنجا بیرون آمدیم. ممکن است صدمات واقعاً جدی در اینجا وجود داشته باشد. نمی دانستیم خطوط گاز باز است یا نه. ما فقط نمی دانستیم. همه از خروجی عقب رفتیم. همه به سلامت رسیدیم فقط با دیدن این شعله، حدود 15 تا 20 دقیقه آن طرف خیابان ایستادیم. بابی کانر گفت: او از آن ساختمان بیرون می‌آید.

آوار در امتداد خیابان کاپیتول پراکنده شده است. اکیپ های آتش نشانی صبح یکشنبه به محل بازگشتند و ضمن بررسی خسارت، نقاط داغ باقی مانده را خاموش کردند.

به گفته پاتریک آرمون، دستیار رئیس آتش نشانی، چندین روز طول می کشد تا علت آتش سوزی مشخص شود.

ما اواخر شب گذشته با ما تماس گرفتیم مبنی بر اینکه در یک ساختمان جکسون آتش سوزی رخ داده است و مشکلات و مشکلات آب وجود دارد. ما دیر به اینجا آمدیم تا پشت آن را پیدا کنیم، حتی یک دفتر وکالت در آتش. مقداری آسیب دود وجود دارد اینها واقعاً ساختمان های قدیمی هستند و کاملاً مهر و موم نشده اند. ترک ها و شکاف هایی وجود دارد. اداره آتش نشانی جکسون کار بسیار خوبی انجام داد و مطمئن شد که همه چیز ایمن و امن است. جف سیبولد، معمار کمیسیون حفاظت از تاریخ جکسون، می‌گوید: «اما خیلی زیاد، در نتیجه آسیب آب و دود وارد شد.

آتش نشانان می گویند ساختمانی که در آن آتش سوزی شروع شده در حال حاضر مورد استفاده قرار نمی گیرد. گفتند در حال تعمیر است.

[ad_2]

Leave a reply