خدمات کلیسای جکسون پس از آتش‌سوزی اخیر ادامه دارد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – چندین کلیسا و شرکت های محلی روند بازسازی خود را پس از چندین آتش سوزی آغاز شده آغاز خواهند کرد.

کلیسای معبد بزرگ بیت لحم یکی از کلیساهایی است که در اوایل صبح روز سه‌شنبه زمانی که دوین مک لورین هفت آتش‌سوزی را آغاز کرد، به شدت آسیب دید. محوطه کودکان کلیسا و کلیسا آسیب زیادی دید، اما این امر مانع از برگزاری مراسم عبادت یکشنبه نشد.

“خیلی مهم است که ما به عبادت خود ادامه دهیم و به تقویت ایمان خود ادامه دهیم. گاهی اوقات وقتی تراژدی‌هایی مانند این اتفاق می‌افتد، وقتی اتفاقاتی می‌افتد که مردم نمی‌فهمند، می‌توانند احساس پوچی و خالی بودن در درون شما را ایجاد کنند. اروین ریکز، مدیر ارتباطات کلیسا، می‌گوید چه راهی بهتر برای پر کردن این خلاء از آمدن به مراسم عبادت و دریافت کلمه، چیزی که ایمان شما را تقویت می‌کند.

یکی از شماس های کلیسا این حادثه را “شیطانی” توصیف کرد، اما برکت خود را برای مک لورین می فرستد، به این امید که او آرامش پیدا کند و خودش را جمع کند.

“این که کسی بیاید و کاری انجام دهد که من می گویم شیطانی است. این کار ناخواسته است و مایه شرمساری است. این چیز خوبی نیست. نه فقط کلیسای ما، بلکه برخی از سازه های دیگر که در واقع بر روی آن ساخته شده اند. آتش، خداوندا، آن مرد جوان را برکت ده.

دوین مک لورین به شرارت بدخواهانه، چهار فقره آتش سوزی درجه یک و دو فقره آتش سوزی متهم شد. از آن زمان به او وثیقه رد شده است.

[ad_2]

Leave a reply