خانواده پس از کشته شدن عزیزانشان در تصادف رانندگی در حالت مستی صحبت می کنند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – دل درد، خشم، عصبانیت و ناباوری برخی از احساساتی است که یک خانواده عزادار پس از تصادفی که جان عزیزانشان را گرفت، تجربه می کنند.

Kayloebe Hall، پسر والری لینچ، گفت: “می دانید، در حال حاضر زمان بسیار سختی است. می دانید، من و خانواده ام واقعاً از نظر ذهنی و عاطفی چیزهای زیادی را تحمل می کنیم.”

خانواده آزور هیگینز 46 ساله و والری لینچ 43 ساله گفتند که این دو خواهر در اوج زندگی خود بودند و از زندگی لذت می بردند که در آخر هفته مارتین لوتر کینگ در جکسون با یک وسیله نقلیه برخورد کردند.

مقامات جادا کلی 22 ساله را در ارتباط با این حادثه دستگیر کردند.

“ما دو انسان فوق العاده را از دست دادیم. مادر من زیباست. او یکی از خوب ترین افرادی بود که می توانستید ملاقات کنید. انرژی عالی. همینطور در مورد عمه من هم همینطور. او همچنین بسیار زیبا بود، بسیار پرانرژی و بسیار پرانرژی و افراد مثبت.

خانواده گفتند که روز سانحه، 15 ژانویه، از بیمارستانی به بیمارستان دیگر رفتند و از محل سکونت خود مطمئن نبودند.

تایرا آزور که هنوز در تلاش برای التیام از دست دادن برادر بزرگترش بوده و اکنون با مرگ ناگهانی مادرش دست و پنجه نرم می کند، گفت که تسلی دهنده خود را از دست داده است.

“او با برادرم خیلی پر بود، می‌دانی، و این واقعاً سخت است که دو نفر از مهم‌ترین افراد زندگی‌ام را اینقدر نزدیک به هم از دست بدهم؟ ” او گفت.

به گفته پلیس، کلی در زمان تصادف سطح الکل خونش 0.18 بود. او دستگیر شد و به DUI تشدید شده متهم شد.

[ad_2]

Leave a reply