خانواده ها به تماشای نمایش آتش بازی در مدیسون می پردازند

[ad_1]

مدیسون، خانم (WJTV) – خانواده ها در پارک آزادی در مدیسون برای نمایش آتش بازی امسال در روز یکشنبه، 3 ژوئیه، پر شدند.

در این مراسم فروشندگان، کامیون های مواد غذایی و نمایش آتش بازی به نمایش درآمد. شرکت‌کنندگان گفتند که این فرصتی را برای آنها فراهم می‌کند تا خانواده‌های خود را برای اوقات خوشی بیرون بیاورند، و همچنین فرصتی برای ارتباط با سایر اعضای جامعه.

یکی از شرکت کنندگان گفت: “همه آنها در صف ایستاده اند، هیجان زده اند که چیزی غیرعادی داشته باشند، جشنی برای جامعه، کشور و ایالت ما.”

“این واقعاً عالی است که بعد از همه گیری همه گیر خارج شویم و جامعه را بیرون ببینیم. ما به Ridgeland نقل مکان کرده ایم، و این مکان فوق العاده ای برای زندگی است. من و خانواده ام اینجا را دوست داریم. ما جامعه و کل فضای زندگی را دوست داریم. یکی از همسایه ها گفت.

“ما می خواهیم آتش بازی را ببینیم. ما هیجان زده هستیم. این بزرگترین چیز است، دیدن آتش بازی است. این کاری است که می خواستیم انجام دهیم، بیرون آمدن و وقت گذاشتن بود. می توانستیم در خانه آتش بازی انجام دهیم. ما انجام داده ایم. قبل از آن در خانه، و بسیار سرگرم کننده است. اما ما به عنوان یک خانواده بیرون می نشینیم، از آتش بازی لذت می بریم، سپس وسایل خود را جمع می کنیم و به خانه می رویم.”

بچه‌ها و والدین گفتند که امیدوارند این شهر در سال‌های آینده به نمایش ادامه دهد.

[ad_2]

Leave a reply