خانواده هایی که توسط گردباد در لوئیزیانا و می سی سی پی متلاشی شدند

[ad_1]

کیثویل، لا. (AP) – یک سیستم طوفانی که ده‌ها گردباد گزارش شده را از شرق تگزاس تا پانهندل فلوریدا ایجاد کرد، روز پنجشنبه پس از کشته شدن حداقل سه نفر و از بین بردن خانواده‌ها در سراسر لوئیزیانا، که در آن برخی از خانه‌ها تکه تکه شد، در جنوب انجام شد.

در جاهای دیگر، برف سنگین و بادهای شدید به معنای کولاک بیشتر در شمال غرب میانه از داکوتا تا میشیگان بود، همراه با یخ و برف که در نقاطی از آپالاچی ها تا نیوانگلند مشکل ایجاد کرد.

سرویس ملی هواشناسی می‌تواند چند روز طول بکشد تا تأیید کند که آیا بادهای مخرب واقعاً گردباد بوده‌اند یا خیر، اما تأثیر در مکان‌هایی مانند Caddo Parish، لوئیزیانا، جایی که مردی برای خرید مواد غذایی به بیرون رفت و برگشت تا متوجه شود خانه متحرک خود ناپدید شده بود، واضح بود. ، همسر و پسرش.

“شما برای جستجوی خانه ای می روید و خانه حتی آنجا نیست، پس کجا را جستجو می کنید؟” دولت جان بل ادواردز هنگام بازدید از مسیر تخریب مایل (1.6 کیلومتر) روستایی کیثویل در جنوب شریوپورت گفت.

جسد نیکولوس لیتل 8 ساله در جنگل پیدا شد. جسد مادرش، یوشیکو ای. اسمیت، 30 ساله، بعداً در زیر آوارهای طوفان کشف شد. گروهبان کلانتر Caddo Parish: “او فقط رفت تا برای خانواده اش خرید کند، به خانه آمد و خانه رفته بود.” کیسی جونز گفت.

ویلیام والز، مرد دیگری از کیثویل، گفت که گردبادی خانه او را گرفت و به خانه برادرش در همسایگی پرتاب کرد. ویدئوهایی که او در فیس بوک منتشر کرد، بقایای خرد شده را نشان می دهد.

گفت: این خانه من است. “آن رفته.”

والز در ویدئوها گفت که در ایوان پشتی خانه برادرش ایستاده و باد در را بسته است. او گفت که نتوانست داخل شود و در نهایت با آمدن گردباد در خانه بیرون ایستاد.

«در آن ایوان پشتی ایستاده بودم. والز گفت، وقتی آن درخت سقوط کرد، نتوانستم وارد خانه شوم و من آن را تماشا کردم که تریلر من را برداشت و آن‌جا پرت کرد.

چرخش‌های احتمالی بخش‌هایی از نیواورلئان و محله‌های مجاور آن را تحت تأثیر قرار دادند. مقامات در St. چارلز پریش، در غرب نیواورلئان، گفت جسد یک زن پس از وقوع گردباد مشکوک در روز چهارشنبه در جامعه کیلونا در امتداد رودخانه می سی سی پی و آسیب رساندن به خانه ها در آنجا پیدا شد. آنها گفتند که هشت نفر با جراحات به بیمارستان منتقل شدند.

“او در خارج از محل اقامت بود، بنابراین ما دقیقا نمی دانیم چه اتفاقی افتاده است.” کلانتر چارلز پریش، گرگ شامپاین، درباره زن کشته شده گفت. «همه جا آوار بود. او ممکن بود ضربه بخورد. ما به طور قطع نمی دانیم. اما این یک گردباد وحشتناک و بسیار خشن بود.»

پیچش های احتمالی دیگر به جفرسون و سنت پترولیوم همسایه برخورد کردند. محله های برنارد – از جمله مناطقی که به شدت توسط گردباد ماه مارس آسیب دیده اند. St. برنارد کلانتر جیمی پولمن گفت آخرین خسارت گردباد تقریباً 2 مایل (3.2 کیلومتر) را پوشش داده است. گای مک اینیس، رئیس محله گفت که خسارت کمتر از گردباد ماه مارس بوده است، اگرچه سقف های زیادی منفجر شده یا آسیب دیده اند.

کالین آرنولد، مدیر اورژانس نیواورلئان، گفت که مشاغل و محل سکونت در این شهر آسیب قابل توجهی را متحمل باد، عمدتاً در کرانه غربی رودخانه می سی سی پی شده است. یک خانه فروریخت وی با بیان اینکه 4 نفر در آنجا مجروح شدند، افزود: آخرین حرفی که زدیم این بود که آنها پایدار بودند.

بیمارستان گفت و در نیو ایبریا، لوئیزیانا، یک پیچ احتمالی پنج نفر را مجروح کرد که شیشه های مرکز پزشکی ایبریا را شکست.

جان کرو، شهردار فارمرویل، در یونیون پریش، نزدیک خط آرکانزاس، گفت که گردباد سه‌شنبه شب به یک مجتمع آپارتمانی که 50 خانواده در آن زندگی می‌کردند آسیب زیادی وارد کرد و یک پارک تریلر همسایه با حدود 10 خانه را از بین برد. کرو گفت: “این به سرعت اتفاق افتاد.” کرا روز چهارشنبه گفت که حدود 30 خانه نیز در امتداد دریاچه D’Arbonne در نزدیکی آن آسیب دیده اند.

کلانتر برایان بیلی گفت که در شهرستان رانکین می سی سی پی، یک گردباد مشکوک چهار خانه مرغ بزرگ را ویران کرد که یکی حاوی 5000 خروس بود. خانه های متحرک در پارکی در شهرستان شارکی، می سی سی پی، به زباله های خرد شده تبدیل شد.

به گفته poweroutage.us که قطعی برق را پیگیری می کند، حدود 10000 مشتری در لوئیزیانا بدون برق ماندند و بیش از 100000 نفر در مینه سوتا، ویسکانسین و میشیگان برق را از دست دادند. پیش‌بینی‌کنندگان انتظار دارند که شرایط کولاک بیشتر در نقاطی در سراسر غرب میانه بالا و یخ و برف از ناحیه آپالاچی‌های مرکزی به سمت شمال شرق باشد. سرویس هواشناسی ملی تا بعدازظهر جمعه یک توفان زمستانی را اعلام کرد. به ساکنان ویرجینیای غربی تا ورمونت گفته شد که مراقب ترکیب احتمالی قابل توجهی از برف، یخ و برف باشند.

___

مک گیل از نیواورلئان گزارش داد.

[ad_2]

Leave a reply