خانواده نوجوانی که توسط پلیس گلفپورت کشته شد، وکیل بنجامین کرامپ را استخدام کرد

[ad_1]

گلفپورت، خانم (WJTV) – خانواده 15 ساله ای که توسط پلیس گلفپورت مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد، بنجامین کرامپ، وکیل حقوق مدنی را حفظ کردند.

سان هرالد گزارش داد که کرامپ وکالت خانواده‌های سیاه‌پوست‌هایی است که توسط پلیس در ایالات متحده کشته شده‌اند، از جمله جورج فلوید و برونا تیلور.

جاهیم مک میلان، 15 ساله، در خارج از دلار خانواده گلفپورت در 6 اکتبر از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفت. دانشجوی سال اول دبیرستان گلفپورت، روز شنبه پس از اینکه در بیمارستان دانشگاه ایالات متحده آمریکا در موبایل، آلاباما قطع شد، درگذشت.

پلیس گلفپورت در یک بیانیه خبری گفت که تیراندازی پس از آن رخ داد که آنها به تماس 911 در مورد تکان دادن اسلحه به سوی دیگر رانندگان توسط چند کودک خردسال پاسخ دادند. ماموران خردسالان را در پارکینگ یک فروشگاه فامیلی دلار به زیر کشاندند.

آدام کوپر، رئیس پلیس گلفپورت گفت که یک افسر با مظنون مسلحی که مک میلان نام داشت، درگیر شد و در نتیجه تیراندازی شد. اداره پلیس نژاد این افسر را منتشر نکرده است.

خانواده مک میلان معتقد نیستند که او مسلح بوده است و حامیان آنها خواستار انتشار تصاویر دوربین از تیراندازی هستند.

اداره تحقیقات می سی سی پی (MBI) در حال بررسی تیراندازی به مک میلان است. MBI همه تیراندازی‌های پلیس در ایالت را بررسی می‌کند و دفتر دادستان کل مسئول هر گونه تعقیب قضایی است.

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.

[ad_2]

Leave a reply