خانواده مرد گمشده فایت خواهان پاسخی برای ناپدید شدن او هستند

[ad_1]

شهرستان جفرسون، خانم. (WJTV) – راشیم کارتر، اهل فایت، بیش از یک هفته است که ناپدید شده است. خانواده او می گویند که او زمانی ناپدید شد که با او قرارداد کار در تیلورسویل، می سی سی پی بسته شد.

خانواده راشیم گفتند که برای یافتن عزیزشان ناامید هستند. آنها همچنین گفتند که مثل او نیست که این مدت بدون ارتباط باشد. مادرش گفت که عصبانی و دلشکسته است.

“قلب من سنگین است. قلب من سنگین است و می دانید، چه کسی می خواهد بیدار شود و نبیند که فرزندش از در می آید یا از طبیعت چیزی نمی شنود؟ کی می خواهد بیدار شود و باید با آن کنار بیاید؟ نه مادر. می دانی.نه مادر،می دانی.پس در پایان روز، ما باید حرکتی انجام دهیم. باید حرکتی انجام دهیم. من یک حرکت هستم. در این زمینه، تیفانی کارتر، مادر راشیم، گفت.

مادر راشیم گفت که او در مضطرب با او تماس گرفت و به دنبال کمک بود زیرا معتقد بود زندگی او در خطر است.

رئیس پلیس تیلورسویل، گیب هورتون، گفت که راشیم از افسران خواسته بود تا به لورل سوار شوند، اما آنها نتوانستند به او سوار شوند زیرا شهر بسیار دور از حوزه قضایی آنها بود.

“وقتی چنین موقعیت‌هایی پیش می‌آیند، نمی‌توانید فقط منتظر بمانید تا زمانی که چیزی در حال وقوع است، برای مردم حرکتی انجام دهید. شما باید حرکتی را انجام دهید و می‌دانید، همان موقع که آن‌ها آن را می‌گویند، و می‌دانید، من احساس می‌کنم که بعد از همه چیز بعد از همه چیزهایی که پیش آمده، احساس می‌کنم او هنوز چیزی را که نیاز داشت به دست نیاورده است.»

این خانواده گفتند که در بلاتکلیفی به سر می برند تا زمانی که بازرسان برای یافتن پاسخ کار می کنند. این خانواده قصد دارند در اواخر این هفته یک گروه جستجوی دیگر را به تیلورسویل ببرند.

[ad_2]

Leave a reply