خانواده به اولین خانه زیرو نت می سی سی پی نقل مکان می کنند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – اولین خانه Zero Net در می سی سی پی اکنون آماده نقل مکان است.

خانه انرژی خالص صفر توسط Atmos Energy و Habitat for Humanity امکان پذیر شد. وقتی انرژی اتمس در مورد ایجاد خانه به Habitat for Humanity نزدیک شد، همه در کشتی بودند.

“Atmos حدود یک سال پیش به ما مراجعه کرد و گفت ما این پروژه فوق العاده را داریم که می خواهیم با شما صحبت کنیم. با هم نشستیم. آنها به من گفتند که یک خانه با انرژی خالص صفر چیست و سپس آنها گفتند” مریل مک کوون، مدیر اجرایی Habitat for Humanity، گفت: در Habitat Land، این یک فرصت بسیار هیجان‌انگیز است.

این خانه که به مدرن ترین انرژی کاهش کربن مجهز شده است، بیش از صرفه جویی در مصرف انرژی، فشار روی جیب ها را نیز کاهش می دهد.

“هفتاد و پنج دلار در برق و گاز، که فاکتور مقرون به صرفه بودن است، را نمی توان نادیده گرفت. سپس، بدیهی است که عامل محیطی نیز همینطور. این فقط یک فرصت منحصر به فرد برای همکاری انرژی های تجدیدپذیر و گاز طبیعی است. ما بابی مورگان، معاون امور عمومی انرژی اتمس، گفت: از همکاری با هابیتات در این پروژه خوشحالم.

برای شاکورا براون، او هنوز در حال پردازش خانه جدیدش است.

“حالا که درست است، هنوز برای من واقعیت ندارد. دوست دارم اینجا باشم تا ببینم این خانه از هیچ چیزی جز زمین بتنی ساخته شده است. من از ابتدا تا انتها اینجا بودم. این بسیار زیاد است و من بیش از حد هیجان زده هستم. در مورد آن. مثل این غیرممکن است، “او گفت.

به گفته مقامات Atmos Energy، هزینه تخمینی انرژی نباید بیش از 75 دلار در ماه باشد.

[ad_2]

Leave a reply