خانواده ام اس در جستجوی گوزن خانگی گم شده خود

[ad_1]

شهرستان پانولا، خانم. (WREG) – خانواده ای از شهرستان پانولا نگران ایمنی یک آهوی 2 ساله به نام الیوت هستند که سه هفته است ندیده است.

گای ویلبانکس کلکسیونی از حیوانات کشتی نوح را در مزرعه سرگرمی خود در شهرستان پانولا دارد.

او گفت: “ما 20 بز، دو بوقلمون، تقریبا 60 مرغ، و 5 سگ و یک گربه و یک آهو داریم.”

آن گوزن “گاهی” الیوت است که ویلبانکس او را به عنوان یک حیوان خانگی آزاد توصیف می کند.

ویلبانکس گفت: “او درگیر نشده است، او آزاد است که با آهوهای دیگر پرسه بزند.”

الیوت زمانی که رها شده در هرناندو پیدا شد، یک حنایی بود و در ژوئن 2000 یک دامپزشک از ویلبانکس خواست که از این حیوان مراقبت کند. از آن زمان، الیوت با عرضه بی پایان عشق و خوراک رشد کرده است.

  ویلبانکس گفت: “کراکرهای حیوانی مورد علاقه او، ما به او تکه های سیب، نان می دهیم. او تقریباً هر چیزی را می خورد، کلوچه های کوچک، کلوچه های خامه ای.”

  بنابراین الیوت به چیزی تبدیل شد که تا سه هفته پیش در خانه ویلبانکس می‌گفتید. غیبت در طول فصل جفت گیری غیرعادی نبود، اما فصل شکار گوزن نیز هست و به همین دلیل است که الیوت یقه نارنجی فلورسنت دارد.

  ویلبانکس می‌گوید: «به جایی بریده شده است که به سختی آویزان است، در صورتی که آن را گیر کند، او را خفه نمی‌کند، و فقط به این دلیل که شکارچیان بدانند که نباید به او شلیک کنند.»

  جدا از یقه نارنجی، آهو را به راحتی می توان از شاخ شکسته اش تشخیص داد و به همین دلیل نام الیوت را برای او به ارمغان آورد.

  ویلبانکس گفت: «از فیلم «فصل باز» و گوزنی در آن بود که مدام یک شاخ را می‌شکند.

  الیوت در اطراف بزرگراه 310 در نزدیکی جامعه لانگ‌تاون دیده شده است و ویلبانکس نگران است که او به همان اندازه با یک وسیله نقلیه برخورد کند که گلوله شکارچی به او برخورد کند.

  مراقبان الیوت از طریق رسانه های اجتماعی از مردم خواسته اند که مراقب گوزن گم شده باشند. گای ویلبانکس گفت که پست فیس بوک او در مورد الیوت بیش از 213 بار به اشتراک گذاشته شده است و از هر کسی که او را دیده است استقبال می کند تا در اسرع وقت به او اطلاع دهد.

  [ad_2]

  Leave a reply