خانه می سی سی پی ممنوعیت مراقبت های تایید کننده جنسیت کودکان را تایید کرد

[ad_1]

جکسون، خانم (AP) – مجلس می سی سی پی تحت کنترل جمهوری خواهان روز پنجشنبه به ممنوعیت مراقبت های تایید کننده جنسیت برای افراد زیر سن قانونی رای داد و با پیوستن به ده ها ایالت محافظه کار دیگر در تلاش برای محدود کردن دسترسی به مراقبت های بهداشتی برای جوانان تراجنسیتی بود.

نماینده جمهوری خواه نیک بین در پاسخ به پرسش‌های دموکرات‌ها در جریان یک مناظره گفت که او هیچ نمونه‌ای از انجام چنین جراحی‌هایی بر روی افراد کمتر از 18 سال در می‌سی‌سی‌پی نمی‌داند.

بین، از کورینث، گفت که برخی از تراجنسیتی‌های جوان در این ایالت تحت درمان هورمونی قرار گرفته‌اند، اما او نمی‌داند چه تعداد. او گفت که این لایحه به این دلیل تنظیم شده است که “حضور و تهدید” جوانانی که اقدامات پزشکی را دریافت می کنند تا از جنسیتی که در بدو تولد به آنها اختصاص داده شده است تغییر کنند.

نماینده دموکرات گفت: “از نظر من، این به نظر راه حلی در جستجوی یک مشکل است.” برایانت کلارک از پیکنز.

رای به تصویب این لایحه 78-28 بود. همه مخالفان از جانب دموکرات ها بود، اگرچه برخی از دموکرات ها و یک مستقل رای ندادند. این لایحه به مجلس سنای تحت کنترل جمهوری خواهان منتقل می شود.

در سال 2021، فرماندار جمهوریخواه تیت ریوز قانونی را امضا کرد که بر اساس آن ورزشکاران تراجنسیتی از رقابت در ورزش های دخترانه یا زنانه منع می شوند.

انجمن حرفه‌ای جهانی برای سلامت تراجنسیتی‌ها سال گذشته اعلام کرد که هورمون‌ها را می‌توان در سن ۱۴ سالگی، دو سال زودتر از توصیه‌های قبلی گروه، و برخی از جراحی‌ها در سن ۱۵ یا ۱۷ سالگی، یک سال یا بیشتر زودتر از توصیه‌های قبلی، شروع کرد. این گروه خطرات بالقوه را تایید کرد اما گفت که خودداری از درمان زودهنگام غیراخلاقی و مضر است.

بین گفت که فکر می‌کند می‌سی‌سی‌پی باید هورمون‌ها یا جراحی‌ها را برای تراجنسیتی‌های جوان محدود کند، زیرا ممکن است برخی از آنها در سنین بالاتر از درمان پشیمان شوند.

چندین دموکرات در جریان مناظره روز پنجشنبه گفتند که قانونگذاران می سی سی پی باید بر حل مشکلات بزرگ مانند کمک به بیمارستان ها برای نجات از مشکلات مالی تمرکز کنند.

نماینده حزب دموکرات گفت: “ما در این ایالت فرزندانی داریم که در فقر شدید زندگی می کنند.” زکیه سامرز جکسون. “ما در مورد آن چه می کنیم؟”

لایحه می سی سی پی برای محدود کردن مراقبت های بهداشتی تایید کننده جنسیت برای تراجنسیتی های جوان مشابه لایحه ای است که امسال در داکوتای جنوبی در نظر گرفته شده است. پیشنهادات در هر دو ایالت پزشکان را در معرض خطر از دست دادن مجوز پزشکی یا شکایت قرار می دهد.

از جمله ایالت‌های دیگری که قوانینی را در نظر می‌گیرند که بر افراد تراجنسیتی تأثیر می‌گذارد، ویرجینیای غربی و یوتا هستند، که همچنین به دنبال محدود کردن گزینه‌های پزشکی هستند که پزشکان می‌توانند برای افراد تراجنسیتی جوان ارائه کنند. ویرجینیا لایحه‌ای دارد که بر اساس آن مقامات باید والدین را در صورتی که فرزندشان در مدرسه تراجنسیتی شناخته شد، مطلع کنند.

یک دادگاه استیناف فدرال سال گذشته قانونی در آرکانزاس را مسدود کرد که پزشکان را از ارائه درمان هورمونی تأیید کننده جنسیت، مسدودکننده های بلوغ یا جراحی برای افراد کمتر از 18 سال منع می کرد.

[ad_2]

Leave a reply