خانه می سی سی پی اعتبار مالیاتی «منابع بارداری» را تصویب می کند

[ad_1]

جکسون، خانم (AP) – مجلس می سی سی پی روز سه شنبه لایحه ای را برای افزایش اعتبار مالیاتی برای زنان و خانواده ها پس از اجرایی شدن قانونی که اکثر سقط جنین را ممنوع می کرد در سال گذشته تصویب کرد.

این قانون که “قانون منابع بارداری” نامیده می شود، با رای 104 در مقابل 8 رای دو حزبی به تصویب رسید. این یک اولویت برای فیلیپ گان، رئیس مجلس نمایندگان، جمهوریخواه در آخرین سال ریاست جمهوری خود است. این لایحه اکنون برای بررسی بیشتر به مجلس سنای ایالت ارسال می شود.

این پیشنهاد برای افراد یا زوج های متاهل که 50000 دلار یا کمتر درآمد دارند، اعتبار مالیاتی هزینه مراقبت از کودک ایجاد می کند. این یک اعتبار فدرال است که برای کمک به والدین برای پرداخت هزینه مراقبت از کودکان وجود دارد.

علاوه بر این، این لایحه اعتبار مالیاتی هزینه را برای خانواده هایی که به دنبال پذیرش هستند از حداکثر 5000 دلار به 10000 دلار دو برابر می کند. همچنین اعتبارات مالیاتی را که افراد و شرکت‌ها می‌توانند برای اهدا به موسسات خیریه که به زنان و کودکان کمک می‌کنند، سازمان‌های پرورشی و مراکز به اصطلاح منابع بارداری دریافت کنند، افزایش می‌دهد.

هدف مراکز منابع بارداری حمایت از زنان باردار و منع آنها از سقط جنین است. تسهیلات در هر ایالت با حمایت اهداکنندگان ثروتمند محافظه کار، قانونگذاران قدرتمند ایالتی و نهادهای مذهبی در حال گسترش است. آن‌ها همچنین ده‌ها میلیون دلار مالیات دریافت کرده‌اند که توسط رهبران محافظه‌کار ایالت به آنها داده شده است.

چند روز پس از آن که دادگاه عالی، بر اساس یک پرونده می سی سی پی، 1973 Roe v. با حکم وید که سقط جنین را در سراسر کشور قانونی کرد، قانون سقط جنین دولتی محدودتر اجرا شد. این قانون در سال 2007 به تصویب رسید تا در صورت رد شدن رویه دادگاه عالی، اجرایی شود. در این بیانیه آمده است که سقط جنین تنها در صورتی قانونی است که جان زن باردار در خطر باشد یا اگر حاملگی ناشی از تجاوز جنسی گزارش شده به مجریان قانون باشد. برای حاملگی های ناشی از محارم استثنا ندارد.

روز سه‌شنبه، قانون‌گذاران دموکرات اصلاحیه‌ای را در لایحه گان ارائه کردند که به مادران اجازه می‌دهد تا یک سال پس از زایمان، از دو ماه فعلی، پوشش Medicaid را حفظ کنند. این اصلاحیه بدون بحث ارائه شد.

برای دومین سال متوالی، مجلس سنای می سی سی پی تحت کنترل جمهوری خواهان، لایحه ای را تصویب کرد که پوشش بیمه درمانی پس از زایمان را برای مادران تمدید می کند. سال گذشته در مجلس با مخالفت گان شکست خورد، اما امسال همچنان در مجلس او زنده است.

[ad_2]

Leave a reply