خانه شخصیت رادیویی در جکسون مورد اصابت گلوله سرگردان قرار گرفت

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – رابرت واکر یک مجری مشهور رادیویی در 97.7 است. او گفت در روز پنجشنبه، 7 ژوئیه، گروهی از مردان جوان راندند و ده‌ها گلوله به سمت دو مرد جوان دیگر درست بیرون خانه‌اش در جنوب جکسون شلیک کردند.

شهردار می گوید شهر امن است، شهر امن نیست.

تمرکز اصلی او این بود که مطمئن شود دخترش که داخل خانه بود، سالم است.

“من روی زمین می‌خزم، سعی می‌کنم به دخترم برسم و مطمئن شوم که حالش خوب است، سعی می‌کنم او را روی زمین بیاورم زیرا اتاقش جلوی خانه‌ای است که در آن تیراندازی می‌کنند. آنها از پنجره‌ها به سمت آن شلیک کردند. خانه من چون پسرهایی که به آنها تیراندازی می کردند در حیاط من دویدند. و من فکر می کنم خیلی از اوقات آنها به دیگران فکر نمی کنند که آنها به آنها صدمه می زنند. مخصوصاً وقتی آنها این تفنگ های تهاجمی و تفنگ های دستی دارند و آنها واکر گفت: در دستان این بچه های جوان.

واکر گفت که خوشحال است که کسی آسیب ندیده است، اما خسارت به خانه و وسیله نقلیه او هزاران دلار هزینه خواهد داشت. او معتقد است که JPD در حال حاضر بهترین کار را انجام می دهد زیرا با کمبود افسر مواجه است و معتقد است که رسانه های اجتماعی نقش بزرگی در خشونت فزاینده جوانان ایفا می کنند.

“در آن روزها ما رسانه های اجتماعی نداشتیم، بنابراین اگر اتفاقی در مدرسه یا در بین گروه کوچکی از مردم رخ دهد، افراد زیادی خارج از آن نمی دانند. اما اکنون، شما رسانه های اجتماعی دارید. شما اضافه کنید که در آنجا و احساسات زیادی وجود دارد.

واکر گفت که مایل است قوانین سخت گیرانه تری برای اسلحه ببیند تا به جلوگیری از قرار گرفتن اسلحه در دست افراد نادرست کمک کند.

[ad_2]

Leave a reply