خالی از سکنه ترین مکان های می سی سی پی کجا هستند؟

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – می سی سی پی غنی از تاریخ است. در جایی که تاریخ وجود دارد، به نظر می‌رسد که جنجال‌ها دنبال می‌شوند. حوادث ماوراء الطبیعه در سراسر ایالت گزارش شده است. Haunted Rooms America با آنها همراه است.

این وب سایت فهرستی از خالی از سکنه ترین مکان های می سی سی پی ایجاد کرده است. در اینجا آنچه در مورد افسانه های پشت این سایت ها گفته شده است:

گورستان شهر در کوسیوسکو

  • لورا کلی در اواخر دهه 1800 درگذشت. شوهرش آنقدر از مرگ او مضطرب بود که مجسمه او را ساخت. بازدیدکنندگان گورستان گزارش داده اند که مجسمه او را در حال گریستن دیده اند.

کلیسای کوچک قبرستان کراس در مدیسون

  • هنری گری ویک تنها چند روز قبل از اینکه قرار بود با هلن جانستون ازدواج کند درگذشت. هلن در مراسم خاکسپاری او لباس عروسی او را پوشید. اکنون، بازدیدکنندگان گورستان گزارش می‌دهند که او را بر سر قبرش دیده‌اند یا با لباس عروسش روی نیمکتی نزدیک نشسته‌اند.

پل استاکی در اینترپرایز

  • گروه دالتون گروهی از قانون شکنان بودند که دست به سرقت از بانک و قطار می زدند. افسانه ها حاکی از آن است که یکی از اعضا، استاکی، هنگامی که او را گرفتار کردند، از نرده های پل آویزان شد. بازدیدکنندگان امروز گزارش می دهند که او را در حال راه رفتن با فانوس در جستجوی قربانیان جدید دیده اند. مردم نیز گزارش داده اند که او را حلق آویز کرده اند.

میخانه کینگ در ناچز

  • مردم چندین مورد تسخیر در قدیمی ترین ساختمان ایستاده در Natchez را گزارش کرده اند. برخی از مردم بر این باورند که این میخانه توسط زنی به نام مادلین، معشوقه یکی از صاحبان اصلی ساختمان تسخیر شده است. گفته می شود که او توسط همسر صاحبش به قتل رسیده است. در دهه 1930، سه جسد مومیایی شده در انبار پیدا شد. فرض بر این است که یکی از آنها مادلین باشد.

خانه لانگ فیلو در پاسکاگولا

  • افسانه‌های محلی می‌گویند که با برده‌ای که زمانی در خانه کار می‌کرد، چنان وحشیانه رفتار می‌شد که روحش به ملک بسته می‌شد. مردم گزارش می دهند که او حرکت او را در طبقه بالا شنیده اند. او همچنین به کارمندانش سیلی زده است.

عمارت ویورلی در وست پوینت

  • بسیاری از مردم گزارش داده اند که دختری را در جستجوی مادرش دیده اند. او اغلب در اتاق خواب طبقه بالا چرت می زند و پس از آن یک فرورفتگی در تشک باقی می گذارد.

خانه اپرای بزرگ در مریدین

  • کارکنان خانه اپرا از شنیدن صدای یک مجری زن که مدت ها مرده در خانه اصلی آواز می خواند، در حالی که ساختمان ساکت است، گزارش می دهند. اگرچه هویت او ناشناخته است، کارکنان می دانند که او قصد ندارد روزهای اجرای خود را رها کند.

گورستان باغ امید در گوتیه

  • بازدیدکنندگان گورستان از دیدن دختر جوانی به نام شریل آن خبر می دهند. اعتقاد بر این است که پدر او، هال، شریل، مادرش و خواهر و برادرش را کشته است. افسانه ها می گویند که او از قبر خود بیرون آمد تا گل های قبرهای دیگر را بدزدد. بازدیدکنندگان گزارش می دهند که روح دیگری به نام سارا خونین را دیده اند. این روح به جاده وارد می شود و باعث می شود رانندگان فکر کنند که شخصی را زیر گرفته اند.

خانه مک ریون در ویکسبورگ

  • خانه مک ریون به عنوان تسخیر شده ترین خانه در می سی سی پی و سومین خانه تسخیر شده در این کشور شناخته می شود. چندین نفر از ساکنان سابق خانه جان خود را از دست داده اند، از جمله یکی از آنها که به قتل رسیده است. این خانه همچنین به عنوان یک بیمارستان کنفدراسیون در جنگ داخلی خدمت می کرد. بسیاری از بازدیدکنندگان گزارش داده اند که مظاهر سربازان جنگ داخلی، ارواح بومی آمریکا و برخی از ساکنان سابق را دیده اند.

[ad_2]

Leave a reply