حمل کننده فاضلاب جکسون به نقض قانون آب پاک اعتراف کرد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – روز سه شنبه، یکی از کارکنان شرکت خدمات صنعتی Partridge-Sibley, Inc. به خاطر نقش خود در تخلیه غیرقانونی زباله های صنعتی به سیستم فاضلاب جکسون گناهکار است.

Partridge-Sibley Industrial Services, Inc. یک تجارت حمل و نقل فاضلاب مستقر در جکسون است.

در طول دادگاه، ویلیام رابرتز 44 ساله، از پرل، اعتراف کرد که بر حمل و نقل و دفع زباله های صنعتی از Gold Coast Commodities، Inc. در براندون، به سایتی در یک نهاد تجاری در جکسون نظارت داشته است.

دادستان ها گفتند که در نتیجه سهل انگاری رابرتز، زباله ها با کامیون حمل شده و به تاسیساتی که یک نقطه تخلیه قانونی نیست که توسط سیستم تصفیه فاضلاب جکسون برای دریافت زباله ها تعیین شده بود، منتقل شدند.

رابرتز اعتراف به گناه خود را در برابر قاضی دادگاه ایالات متحده F. Keith Ball در دادگاه تاد کوکران ایالات متحده در جکسون ارائه کرد. وی در تاریخ 14 دسامبر 2022 ساعت 14:30 محکوم خواهد شد

مامور ویژه چاک کارفاگنو، از شعبه جنوب شرقی EPA-CID، گفت: «رفتار سهل‌آمیز متهم به تخلیه میلیون‌ها گالن زباله صنعتی تصفیه‌نشده به سیستم آب جکسون کمک کرد. سازمان حفاظت محیط زیست و شرکای مجری قانون آن، افرادی را که عمداً قوانین زیست محیطی کشور ما را نقض می کنند، به شدت مورد تحقیق و پیگرد قانونی قرار خواهند داد.

این پرونده توسط بخش تحقیقات جنایی آژانس حفاظت از محیط زیست، اداره تحقیقات فدرال، اداره پلیس براندون و اداره کیفیت محیطی می سی سی پی با همکاری دولت های شهرداری براندون و شهر جکسون مورد بررسی قرار گرفت.

[ad_2]

Leave a reply