حسابرس دولتی تقاضای مدنی را از معاون سابق مدیر DHS صادر می کند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – روز پنجشنبه، 26 مه، حسابرس ایالتی شاد وایت اعلام کرد که دفترش درخواست مدنی به مبلغ 3,648,557.60 دلار از معاون سابق اداره خدمات انسانی می سی سی پی (DHS) جاکوب بلک ارائه کرده است.

به گفته وایت، این تقاضا مستلزم پرداخت نادرست پول کمک موقت برای خانواده‌های نیازمند (TANF) است.

حسابرس ایالتی گفت که بلک بر اساس یافته‌های حسابرسی دفترش و یافته‌های جدید منتشر شده در آوریل 2022 توسط یک شرکت مستقل CPA که مخارج DHS را بررسی کرده بود، درخواست دریافت کرد.

ممیزی ها نشان داد که بلک به یک فروشنده، NCC Ventures، در نقض رویه های تدارکات کمک کرده است. وایت گفت که NCC Ventures قبلاً درخواستی از دفتر او برای کارهایی که تکمیل نشده بود صادر کرده است و ایالت می سی سی پی از آن شکایت کرده است.

تقاضای بلک همچنین بر اساس نقش او در کمک به جریان پول رفاهی به مرکز آموزش اجتماعی می سی سی پی است که یک سازمان غیرانتفاعی متعلق به نانسی و زک نیو و مرکز اوتیسم در شمال می سی سی پی بود. نانسی و زک نیو قبلاً متهم شده و به اتهامات ایالتی و فدرال در بزرگترین طرح کلاهبرداری عمومی در تاریخ می سی سی پی متهم شده اند.

یافته‌های جدید بررسی مستقل آوریل را می‌توان در گزارشی که در وب‌سایت حسابرس منتشر شده است یافت.

وایت گفت: «تیم من به کاری که بیش از دو سال پیش در مورد این پرونده شروع کرده بودیم، ادامه خواهد داد و به همکاری با تمام شرکای ایالتی و فدرال خود ادامه خواهد داد تا مطمئن شود که این پرونده به طور کامل، از بالا تا پایین بررسی شده است.

Black-Demand دانلود

[ad_2]