حسابرس ایالتی 1.9 میلیون دلار از اپراتور زندان شهرستان مارشال درخواست می کند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – روز دوشنبه، شاد وایت، حسابرس ایالتی اعلام کرد که مأموران ویژه‌ای از افسر او به شرکت مدیریت و آموزش (MTC) با تقاضای مدنی نزدیک به 2 میلیون دلار خدمت می‌کنند.

به گفته وایت، این شرکت از شرایط قرارداد خود برای بهره برداری از تأسیسات اداره اصلاحات می سی سی پی (MDOC) در شهرستان مارشال پیروی نکرد. مبلغ کل تقاضا – 1,991,774.10 دلار – شامل بهره و هزینه های تحقیقاتی است.

وایت گفت که MTC به عنوان بخشی از قرارداد خود برای اداره زندان MDOC در شهرستان مارشال، حداقل سطوح اجباری کارکنان را برای اطمینان از ایمنی زندانیان و کارکنان زندان ایجاد کرده است.

با توجه به بررسی حسابرس، MTC در زمانی که سطح کارکنان آن در تاسیسات کمتر از حداقل مقدار مورد نیاز قرارداد بود، به MDOC اطلاع نداده و اعتبار آن را به درستی اعلام نکرد. این تقاضا برای نزدیک به 12000 شیفت اجباری تکمیل نشده در این مرکز از سال 2017 تا 2020 است.

«این یکی از خواسته‌های بزرگ‌تری است که در دوران ریاست‌جمهوری من مطرح کرده‌ایم. وایت گفت: بازرسان ما ثابت کرده‌اند که برای محافظت از دلارهای مالیات‌دهندگان، از بزرگ‌ترین تا کوچک‌ترین پرونده‌ها رسیدگی می‌کنیم.» ما مشتاقانه منتظر بازیابی سریع این منابع هستیم.»

وایت گفت که اگر MTC ظرف مدت 30 روز به درخواست خود پرداخت نکند، پرونده برای دادخواهی به دادستانی کل می سی سی پی ارسال خواهد شد.

[ad_2]

Leave a reply