حسابرسی می سی سی پی نشان می دهد که پول محرک نادرست خرج شده است

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – به گفته حسابرس ایالتی شاد وایت، میلیون ها هزینه مشکوک در یک حسابرسی واحد تازه منتشر شده از وجوه فدرال در می سی سی پی یافت شد.

این ممیزی شامل بودجه فدرال است که توسط آژانس‌های ایالتی از 1 ژوئیه 2020 تا 30 ژوئن 2021 خرج شده است. در این مدت، وایت گفت که بسیاری از سازمان‌های ایالتی دلارهای محرک فدرال را از صندوق امداد کرونا (CRF) برداشت می‌کنند.

«ما متعهد هستیم که به نحوه مدیریت ایالت با حجم عظیمی از وجوه محرک که از می سی سی پی سرازیر می شد، روشن کنیم. هدف این ممیزی این است که مالیات دهندگان ببینند پول آنها، زگیل و همه چیز چگونه خرج شده است.”

برخی از یافته های ممیزی عبارتند از:

  • دپارتمان امنیت شغلی می سی سی پی (MDES) غرامت بیکاری را مدیریت کرد و شاهد افزایش 301 درصدی اضافه پرداخت های شناخته شده نسبت به سال قبل بودند.
  • MDES همچنین پول محرکی را برای تجهیزات آموزشی نیروی کار غیرمرتبط با مبارزه با کووید-19 خرج کرد و این هزینه ها را تحت قوانین محرک نامناسب کرد.
  • بخش می سی سی پی مدیکید به تأمین بودجه برای دریافت کنندگان بالقوه ناتوان ادامه می دهد. یافته مشابهی در حسابرسی واحد سال گذشته گنجانده شد.
  • وزارت آموزش می سی سی پی (MDE) از دستورالعمل های تدارکات مناسب پیروی نکرد. به طور خاص، MDE به یک فروشنده برنده قرارداد امکان دسترسی زودهنگام و توانایی پیشنهاد ویرایش در مشخصات تدارکات را داد. پیشنهاد برنده نهایی به دلیل جزئیات مبهم محصول انتخاب شد. پیشنهاد برنده یکی از دو پیشنهاد با کمترین قیمت نبود.
  • چندین آژانس دولتی نتوانستند به درستی هزینه های CRF را توسط دریافت کنندگان فرعی نظارت کنند. این بدان معناست که سایر سازمان‌ها – مانند سازمان‌های غیرانتفاعی – پس از انتخاب شدن برای اجرای برنامه‌های دولتی، به درستی تحت نظارت قرار نگرفتند.
21sarدانلود

[ad_2]

Leave a reply