حتی درگیرترین کارمندان شما در حال حاضر مستعد استخدام هستند

[ad_1]

هیچ کس از کشش استعفای بزرگ مصون نیست.

بر اساس نظرسنجی جدید گالوپ که امروز منتشر شد، کارمندانی که فعالانه به دنبال موقعیت های جدید نیستند، به طور فزاینده ای مستعد شکار غیرقانونی هستند. از هر چهار کارمند، یک نفر می‌گوید که در سه ماه گذشته پس از شرکت در این نظرسنجی که در اکتبر 2021 انجام شد و حجم نمونه آن 14145 بزرگسال آمریکایی شاغل بود، استخدام شده‌اند. از این کارگران، یک نفر از هر 10 گفت که فعالانه به دنبال فرصت های جدید نیستند – که نشان دهنده افزایش 57 درصدی از سال 2015 در تعداد افراد غیر جویای کار است که به طور فعال جذب می شوند.

در حالی که ممکن است رقابت همیشه سعی کرده است بهترین استعدادهای شما را جذب کند، بحران مداوم کار مشکل را حادتر کرده است. این بدان معناست که روسا باید در حالت تدافعی باشند، حتی زمانی که کارمندی که استخدام می شود تصمیم می گیرد شغل فعلی خود را ترک نکند. همانطور که نظرسنجی اشاره می کند، تجربه استخدام می تواند دیدگاه کارگران را تغییر دهد. آنها ممکن است شروع به سرگرم کردن فرصت های دیگر کنند، یا ممکن است انگیزه های خود را در نقش فعلی خود با نگاهی به رشد رو به بالا تغییر دهند.

برای جلوگیری از ترک کارمندان متعهد خود، کسب‌وکارها باید مرتباً از طریق مصاحبه‌های اقامتی با کارگران ارتباط برقرار کنند تا خواسته‌ها و نیازهای آنها را از نظر اهداف شغلی، ساختار کاری بهتر درک کنند (مثلاً اگر به ترتیب کاری انعطاف‌پذیرتر علاقه دارند) ، و جبران خسارت. داده‌های گالوپ نشان می‌دهد که استراتژی‌هایی که رهبران برای جذب استعدادهای جدید استفاده می‌کنند، می‌توانند برای حفظ کارگران موجود نیز مورد استفاده قرار گیرند: زمانی را برای یادآوری به کارمندان در نظر بگیرید که چرا در وهله اول به شرکت شما پیوستند، و ممکن است کمتر تحت تأثیر قرار بگیرند.

[ad_2]