جیم کارمودی، مربی سابق فوتبال دوشیزه جنوبی درگذشت

[ad_1]

هتیزبورگ، خانم. (WHLT) – جیم کارمودی، مربی سابق فوتبال دوشیزه جنوبی روز پنجشنبه، 5 ژانویه در سن 89 سالگی درگذشت.

کارمودی در سال 1978 به عنوان دستیار مربی و هماهنگ کننده دفاعی به کادر مربیگری فوتبال جنوبی ملحق شد. او تا سال 1980 در این سمت باقی ماند تا اینکه برای فصل 1981 خط دفاع را برای بوفالو بیلز ترک کرد. او در سال 1982 به عنوان سرمربی مدرسه بازگشت و جایگزین بابی کالینز شد و تا سال 1987 باقی ماند.

واحدهای دفاعی او در میان رهبران کشور در آمار NCAA قرار گرفتند. واحدهای دفاعی او در چهار فصل از نه فصل او با برنامه، از جمله یک شماره، در 10 تیم برتر ملی در دفاع کامل به پایان رسیدند. 6 در سال 1983. او همچنین یک دفاع را کارگردانی کرد که دو بار در دفاع عجله، سه بار در محوطه های عبور حریف و چهار بار در دفاع گلزنی در رده 10 برتر قرار گرفت.

به عنوان سرمربی، عقاب طلایی رکورد 37-29 را در 6 فصل خود، از جمله پنج فصل برنده، ثبت کرد.

از جمله بزرگترین دستاوردهای او به عنوان سرمربی، شکست دادن شماره 2 بود. 17 آلاباما و مربی پل “خرس” برایانت 38-29 در سال 1982، شکست 56 بازی خانگی کریمسون تاید در آخرین بازی خانگی این مربی افسانه ای.

کارمودی در تالار مشاهیر ورزشی می سی سی پی، باشگاه M-Club جنوبی و تالار مشاهیر کالج جامعه Copiah-Lincoln جایگاهی دارد.

مراسم یادبودی در ساعت 15:00 روز پنجشنبه 12 ژانویه در تالار مشاهیر ورزشی می سی سی پی در جکسون برگزار می شود. به جای گل، خانواده درخواست می کند که کمک های مالی به تالار مشاهیر ورزشی می سی سی پی یا صندوق بورس تحصیلی جیم کارمودی در Southern Miss داده شود.

[ad_2]

Leave a reply