جکپات Mega Millions اکنون 1.1 میلیارد دلار است

[ad_1]

(NEXSTAR) – جکپات Mega Millions پس از یک قرعه کشی دیگر بدون برنده جایزه بزرگ، رسما وارد قلمرو میلیارد دلاری شد.

هیچ یک از دارندگان بلیت نتوانستند با تمام شش عدد برنده – 3، 20، 46، 59، 63 و Mega Ball 13 برابری کنند – به این معنی که جکپات 940 میلیون دلاری روز جمعه در آستانه قرعه کشی روز سه شنبه به 1.1 میلیارد دلار افزایش یافته است.

جکپات روز سه‌شنبه اکنون سومین جکپات بزرگ تمام دوران است، تنها پس از جکپات 1.537 میلیارد دلاری در اکتبر. 2018 و جایزه 1.337 میلیارد دلاری که در جولای 2022 اعطا شد.

پت مک‌دونالد، مدیر لاتاری اوهایو و مدیر ارشد کنسرسیوم مگا میلیونز، در بیانیه‌ای مطبوعاتی که صبح شنبه منتشر شد، گفت: «مگا میلیون‌ها دوباره به مرز یک میلیارد دلار رسیده است». “بخصوص خوب است که شاهد افزایش جکپات در طول تعطیلات و سال جدید باشیم.”

Mega Millions از اکتبر تاکنون جکپات اعطا نکرده است. در سال 2022، زمانی که دو دارنده بلیط در کالیفرنیا و فلوریدا هر شش عدد را مطابقت دادند تا یک جایزه 502 میلیون دلاری به اشتراک بگذارند. با این حال، 52 برنده جایزه درجه دوم، به ارزش 1 میلیون دلار یا بیشتر، وجود داشته است. طبق گزارش Mega Millions، قرعه کشی روز جمعه به تنهایی پنج میلیون دلار برنده شد، از جمله دو برنده در نیویورک، یکی در فلوریدا، یکی در مریلند و یکی در نیوجرسی.

قرعه کشی بعدی Mega Millions برای سه شنبه، ژانویه برنامه ریزی شده است. 10.

[ad_2]

Leave a reply