جکپات مگا میلیون دلاری 1.35 میلیارد دلاری دومین جکپات بازی است

[ad_1]

DES MOINES، آیووا (AP) – جایزه Mega Millions دوباره به 1.35 میلیارد دلار تخمین زده شده است که هیچ برنده ای در آخرین جکپات غول پیکر بخت آزمایی وجود نداشت.

اعداد قرعه کشی شده در اواخر شب سه شنبه عبارت بودند از: 7، 13، 14، 15، 18 و مگا بال طلا 9.

Mega Millions در بیانیه ای در اوایل چهارشنبه اعلام کرد که قرعه کشی جکپات جدید در جمعه شب نقطه عطف دیگری در بازی خواهد بود.

پت مک دونالد، مدیر بخت آزمایی اوهایو و مدیر ارشد کنسرسیوم Mega Millions، در بیانیه ای گفت: «اکنون با 1.35 میلیارد دلار، جکپات Mega Millions در حال افزایش است و به عنوان دومین جکپات Mega Millions تاریخ را ثبت می کند.

Mega Millions گفت، تنها جکپات Mega Millions بزرگتر از جایزه روز جمعه، 1.53 میلیارد دلار برنده شده در کارولینای جنوبی در سال 2018 است.

بزرگترین جکپات در ایالات متحده تا به امروز، یک پاوربال 2.04 میلیارد دلاری بود که با یک بلیط در کالیفرنیا در نوامبر به دست آمد.

جکپات تخمینی 1.35 میلیارد دلاری در قرعه کشی بعدی فقط به برنده ای تقسیم می شود که سالیانه ای را انتخاب کند که در طول 29 سال پرداخت شود. تقریباً همه برندگان جایزه بزرگ، پرداخت نقدی را انتخاب می‌کنند که برای قرعه‌کشی شب جمعه حدود 707.9 میلیون دلار تخمین زده می‌شود.

از آخرین باری که یک بازیکن هر شش عدد را مطابقت داده و جکپات را دریافت کرده است، در طول سه ماه، 25 قرعه کشی انجام شده است.

علیرغم شانس طولانی بازی 1 در 302.6 میلیون، بازیکنان همچنان با افزایش اندازه جایزه بزرگ به خرید بلیط ادامه می دهند.

Mega Millions در 45 ایالت و همچنین در واشنگتن دی سی و جزایر ویرجین ایالات متحده پخش می شود.

[ad_2]

Leave a reply