جکسون قرارداد موقت تصفیه خانه آب را تایید کرد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – پس از اینکه شورای شهر به اتفاق آرا به تصویب یک قرارداد موقت در روز پنجشنبه 10 نوامبر رای داد، اپراتورهای آب بیشتری در راه جکسون هستند.

بر اساس یک قرارداد جدید با یک شرکت مستقر در کالیفرنیا، انتظار می‌رود چهار اپراتور کلاس A قبل از خروج کمک‌های فدرال در پایان ماه، در تاسیسات تصفیه آب شهر مستقر شوند.

در یک جلسه ویژه، اعضای شورای شهر جکسون به اتفاق آرا به شهردار اجازه دادند تا قراردادی با Water Talent LLC برای آوردن اپراتورهای کلاس A بیشتری به جکسون منعقد کند.

قرارداد همیشه ارزان ترین گزینه نیست، اما در این مورد، ممکن است تنها گزینه باشد.

قرارداد موقت تا فوریه 2023 ادامه دارد و حدود 720000 دلار هزینه دارد. اشبی فوت، رئیس شورای شهر، نگرانی هایی درباره میزان دستمزد کارگران موقت داشت.

“اینکه چهار نفر جدید حاضر شوند و از آنها بخواهیم مبلغی معادل 100000 دلار برای ده هفته کار بسازند، این چه تاثیری بر روحیه اپراتورهای فعلی دارد که بابت کار یک سال تمام 55000 دلار درآمد دارند؟” فوت پرسید.

یک مشاور استدلال کرد که پرداخت برای پوشش هزینه های جابجایی، مسکن، بیمه و سایر هزینه ها ضروری است.

شکی نیست که این یک چالش است، اما بخش مهم این کار این است که به آنها این امکان را می دهد که مجبور نباشند 70 تا 80 ساعت در هفته کار کنند. تد هنیفین، مشاور، گفت: 160 دلار نرخ کاملا سنگین شامل هزینه های سفر، شامل مزایای جانبی، بیمه و بیمه است.

با وجود مخالفت هایی که وجود داشت، هر چهار عضو شورای شهر که در این جلسه حضور داشتند، متفق القول بودند که شهر نیاز به کمک های موقت دارد تا بتوانند راه حلی دائمی پیدا کنند.

انتظار می رود اپراتورها این آخر هفته وارد شوند و از دوشنبه شروع به کار کنند. آنها حدود 60 ساعت در هفته کار خواهند کرد.

[ad_2]

Leave a reply