جکسون قرارداد خود را با استخدام کننده تجاری پایان می دهد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – شورای شهر جکسون به توافقی که با استخدام کننده ای که برای جذب خرده فروشان در مرکز شهر استخدام شده بود، پایان می دهد.

Northside Sun گزارش داد که شورا با استخدام NaviRetail در مارس 2021 برای استخدام خرده فروشان، انجام تجزیه و تحلیل بازار و ایجاد مواد بازاریابی سفارشی برای منطقه موافقت کرد. به استخدام کننده باید 10000 دلار برای خدمات خود پرداخت شود.

کیسی کید، مدیرعامل NaviRetail گفت که هنوز یک کسب و کار در مرکز شهر افتتاح نشده است، اما گفت که مذاکرات در حال انجام است و گاهی اوقات ممکن است سال ها طول بکشد تا یک کسب و کار باز شود. کید گفت که NaviRetail به وزارت برنامه ریزی و توسعه شهر 38 گزارش ارائه کرده است.

این روزنامه گزارش داد که این اداره از شورای شهر خواسته است تا محدوده توافق شهر با NaviRetail را تغییر دهد تا بهترین استفاده از اموال متعلق به شهر را در مقابل مجتمع کنوانسیون جکسون شناسایی کند. در ماه مه، شهر درخواست تغییر تمرکز NaviRetail به یک هتل مرکز همایش را رد کرد.

Ashby Foote، عضو شورا، گفت که او ترجیح می دهد به جای گسترش دامنه NaviRetail، یکی دیگر از کارمندان شهر را برای بررسی امکان سنجی یک هتل استخدام کند. ویرجی لیندسی، عضو شورای شهر، گفت که فکر می‌کند شهر باید روی رسیدگی داخلی به این موضوع تمرکز کند.

[ad_2]

Leave a reply