جکسون بلک رودئو در میدان نمایشگاه می سی سی پی لغو شد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – پس از اینکه سازمان دهندگان JXN Fest لغو این رویداد را اعلام کردند، رئیس انجمن واقعی کابوی ها اعلام کرد که بازی Jackson Black Rodeo نیز لغو شده است.

مایکل لاستر، مدیر نمایشگاه ایالت می سی سی پی، گفت: “ما در حال حاضر میزبان بسیاری از رویدادها هستیم. هر یک از آنها باید سطح خاصی از امنیت را برای اطمینان از محافظت از مهمانان داشته باشند.”

قرار بود نوزدهمین سالانه جکسون بلک رودئو در ژوئن 2022 در محل نمایشگاه برگزار شود.

در پستی در فیس بوک، رئیس انجمن واقعی کابوی ها به تیراندازی مرگبار ماه گذشته در جشنواره گل آلود می سی سی پی اشاره کرد. مقامات نمایشگاه ایالت می سی سی پی گفتند که بر سر امنیت این رویداد اختلاف نظر وجود داشت که منجر به لغو شد.

“ما نگرانی هایی در مورد تعداد زیادی از مردم که در پارکینگ سمت جنوب جمع شده بودند، همراه با پارکینگ RV داشتیم. به مروج گفتیم که باید امنیت را تامین کند یا هزینه ای برای امنیت بپردازد، که به گفته او بخشی از آن نیست. رویداد او را نپذیرفت، “لستر گفت.

Deshaun Crozier، یکی از شرکت کنندگان در rodeo، گفت که لغو یک ناامیدی بزرگ بود.

کروزیر گفت: “من مدت زیادی است که دنبال این رویا هستم، و برای اینکه این رویا بیاید و اینطور از بین برود، فقط نمی دانم چه بگویم. من ناامید هستم.”

ویزیت جکسون در بیانیه‌ای گفت: “جکسون بلک رودئو یک رویداد میراثی است و ما از از دست دادن رویدادی که یک محرک اقتصادی قوی دارد ناامید هستیم. ما به تعامل با برنامه‌ریز رویداد برای بازگرداندن این رویداد به پایتخت ادامه خواهیم داد. . شهر.”

مقامات محل نمایشگاه گفتند صرف نظر از اینکه چه شرکتی میزبان رویدادها در این مکان است، سیاست امنیتی آنها برای همه مروجین دست نخورده باقی می ماند.

[ad_2]