جمع‌آوری کمک‌های مالی قفسه‌های کودکان می‌سی‌سی‌پی و مراقبان را پر می‌کند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – بنیاد پزشکی ماگنولیا در حال جمع آوری اقلام غذایی برای کودکان می سی سی پی و مراقبان آنها است.

این بنیاد با Rho Lambda Omega Chapter of Alpha Kappa Alpha Soorority و موسسه ارتقای سلامت اقلیت ها برای اهدای اقلام غیر قابل فاسد شدن شریک شد.

کمک‌های مالی به خانواده‌های محلی که در سختی‌ها و نیازمندان غذا هستند، می‌رسد. در کمتر از یک ساعت، قفسه های شربت خانه Magnolia Medical به طور کامل با غذا، آب و شیر خشک پر شد. سازمان دهندگان می گویند نیاز زیادی به تغذیه در می سی سی پی وجود دارد.

ما در کشوری هستیم که در بیشتر موارد در رتبه 50 قرار دارد و مهمتر از همه، تغذیه یکی از آنهاست. بنابراین، ما برای اطمینان از اینکه به بچه‌ها و اعضای خانواده‌شان مواد مغذی ضروری می‌دهیم، وقت می‌گذاریم تا مطمئن شویم که بچه‌ها و اعضای خانواده بهتر و سالم‌تری در می‌سی‌سی‌پی داریم.” موسسه پیشرفت سلامت اقلیت ها.

«این نیاز در جامعه ما بسیار زیاد است. اگر همه با هم کار کنیم، می توانیم تأثیر بیشتری بر جامعه خود داشته باشیم. بنابراین، من فکر می‌کنم اگر کسی می‌خواهد خدمت کند و می‌خواهد پس بدهد، ادامه دهید و شروع به انجام آن کنید. چلسی کریتل، رئیس بخش رو لامبدا امگا انجمن آلفا کاپا آلفا، گفت: این چیزی است که قلب آنها را گرم می کند و آنها می بینند که می خواهند به جامعه کمک کنند و به آنها خدمت کنند.

اطلاعات مربوط به نحوه اهدا را می توان در وب سایت بنیاد پزشکی ماگنولیا یافت.

[ad_2]

Leave a reply