جلسه می سی سی پی: در مورد Medicaid برای مادران بله، در مورد کاهش مالیات خیر

[ad_1]

جکسون، خانم (AP) – در طول جلسه سه ماهه ای که اوایل روز شنبه به پایان رسید، قانونگذاران می سی سی پی یک سال پوشش Medicaid را برای زنان پس از زایمان تضمین کردند، اما گسترش گسترده تر Medicaid را برای افراد شاغلی که شغلشان بیمه درمانی ارائه نمی کند نادیده گرفتند.

با وجود مخالفت قانونگذاران سیاهپوست که آن را تصاحب قدرت بر شهر تحت کنترل اکثریت سیاه‌پوستان و تحت کنترل دموکرات‌ها می‌خواندند، مجلس قانون‌گذاری که اکثریت آن‌ها سفیدپوست هستند و تحت کنترل جمهوری‌خواهان هستند، به حضور پلیس ایالتی بیشتر در پایتخت، جکسون، از ژوئیه 2024 رأی دادند. حامیان گسترش پلیس کاپیتول گفته اند که در تلاش برای کاهش جرم و جنایت در این شهر نزدیک به 150000 نفر هستند که در سه سال گذشته هر کدام بیش از 100 قتل را به خود دیده است.

در اینجا برخی از مسائل دیگر وجود دارد:

مالیات: فیلیپ گان، رئیس مجلس نمایندگان جمهوریخواه، امسال برای انتخابات مجدد شرکت نمی کند و یکی از اهداف اصلی او حذف تدریجی مالیات بر درآمد ایالتی بوده است. او گفت که این امر می‌سی‌سی‌پی را با تگزاس و فلوریدا که به سرعت در حال رشد هستند، که بر درآمد مالیاتی ندارند، رقابتی‌تر می‌کند. مخالفان لغو مالیات هشدار دادند که می سی سی پی نباید توانایی خود در پرداخت هزینه مدارس و سایر خدمات را به خطر بیندازد. اگرچه قانونگذاران بزرگترین کاهش مالیات ایالت را در سال 2022 تصویب کردند، پیشنهاد گان امسال با بحث کمی از بین رفت.

انتخابات: تیت ریوز، فرماندار جمهوری خواه، قانونی را امضا کرد که محدودیت های شدیدتری را بر برگه های رای غایب اعمال می کند. این قانون که از اول ژوئیه لازم الاجرا شد، فهرست کوتاهی از افرادی را مشخص می کند که می توانند برگه رای پست شده به شخص دیگری را “جمع آوری و تحویل دهند”. این فهرست شامل کارمندان خدمات پستی ایالات متحده یا سایر شرکت های حمل و نقل پستی، به علاوه هر «عضو خانواده، عضو خانواده، یا مراقب شخصی است که برگه رأی برای او پست شده است». ریوز گفت که این امر از تقلب توسط عوامل سیاسی جلوگیری می کند. مخالفان گفتند که محدودیت‌های جدید می‌تواند به کارکنان خانه سالمندان یا دیگرانی که با حسن نیت در تلاش برای کمک به مردم برای دریافت و ارسال برگه‌های رای غایب هستند، آسیب برساند.

آموزش: ستوان جمهوری خواه فرماندار دلبرت هوزمن و دیگر رهبران سنا به دنبال بازنگری و تامین بودجه کامل برنامه آموزش کافی می سی سی پی بوده اند، فرمول بودجه ای که برای دادن پول کافی به مدارس برای برآورده کردن استانداردهای متوسط ​​تحصیلی طراحی شده است. MAEP در سال 1997 وارد عمل شد، اما فقط برای دو سال به طور کامل تأمین مالی شد. رهبران مجلس نمایندگان این پیشنهاد را رد کردند. قانون‌گذاران به افزایش بیش از 100 میلیون دلاری هزینه‌های آموزشی در سالی که از اول ژوئیه آغاز می‌شود، رأی دادند، اما همچنان MAEP را از بودجه کامل محروم می‌کنند.

ابتکارات: قانونگذاران روند ابتکاری را احیا نکردند تا به مردم اجازه دهند برای طرح سؤالات در برگه رأی سراسری دادخواست بدهند. می سی سی پی حدود 30 سال اجازه ابتکارات را داده بود، اما دادگاه عالی ایالت در ماه مه 2021 حکم داد که این روند نامعتبر است زیرا مردم را ملزم به جمع آوری امضا از پنج منطقه قدیمی کنگره می کرد، نه از چهار منطقه ای که ایالت از ابتدا در دهه 2000 داشت. . مجلس در این جلسه به اجازه ابتکارات در مورد بسیاری از مسائل رأی داد، اما به پیشنهاد تغییرات در قوانین سقط جنین رأی نداد. این پیشنهاد در سنا از بین رفت، جایی که جان پولک، رئیس کمیته مسئولیت‌پذیری، کارایی و شفافیت گفت که او از محدودیت سقط جنین خوشش می‌آید اما می‌خواهد تعداد امضاها را به میزان قابل توجهی در مقایسه با الزامات فرآیند ابتکاری قبلی افزایش دهد.

[ad_2]

Leave a reply