جف بزوس و بیل گیتس 1 کار شگفت انگیز قبل از خواب انجام می دهند. این بهتر از هر روتین صبحگاهی است

[ad_1]

ما اغلب در مورد اهمیت یک مسیر صبح بخیر می شنویم. اما اگر شما یکی از میلیون‌ها نفری هستید که به دنبال یافتن راهی مؤثر برای شروع درست روز خود هستند، ممکن است در مکان اشتباهی جستجو کنید. آنچه شما نیاز دارید ممکن است یک روال صبحگاهی پیچیده یا وقت گیر نباشد، بلکه یک کار ساده قبل از خواب باشد. زیرا نحوه پایان دادن به هر روز زمینه را برای چگونگی شروع هر روز فراهم می کند.

برخلاف تصور رایج، لازم نیست یک ساعت از روز خود را برای مدیتیشن، یادداشت روزانه یا تأمل اختصاص دهید. شاید لازم باشد ظروف را بشویید – کاری که دو نفر از موفق ترین افراد جهان، جف بزوس و بیل گیتس هر دو هر شب قبل از خواب انجام می دهند.

همانطور که برای دو میلیاردر ممکن است یک وظیفه پیش پا افتاده باشد، برای یک فرد عادی به سختی غیرعادی است. با این حال، کار بی اهمیت عصر ابزار قدرتمندی است که می تواند صحنه را طوری تنظیم کند که هر صبح یک صبح خوب باشد. به نوبه خود، کمک کردن هر روز به یک روز خوب تبدیل می شود.

چیزی که نشان دهنده چیزی است بسیار بزرگتر از کارهای روزمره یا زندگی عادی. این در مورد یک چیز است که موفق ترین افراد هستند – و به دلیل موفقیت آنها کمک می کند. این چیزی است که به طور طبیعی همه نیست، اما چیزی است که همه قادر به تبدیل شدن به آن هستند: منضبط. و دارای سه مزیت است که می تواند بسیار مفید باشد.

سریعتر به خواب بروید

شاید تعجب آور نباشد که استرس دلیل اصلی مشکلات خواب افراد است. و در حالی که احتمالاً با ظروف کثیف خوابتان را از دست نمی‌دهید، این فقط یکی دیگر از موارد خطی در فهرست کارهای دلهره‌آور شماست. زیرا تنها استرس انتظار برای شنیدن مطالب مهم یا یک جلسه یا ارائه بزرگ نیست که می تواند مانع از خواب رفتن شما شود.

وزن استرس اغلب جمعی است و شامل بی‌شماری از کارهای کوچکی است که باید انجام دهید. با حذف چیزهای کوچک قبل از خواب، به خود کمک می کنید تا سریعتر به خواب بروید. و برای اقلام بلیط بزرگ که نمی توان در چند دقیقه اضافی انجام داد؟ فهرستی از کارهای هک های بهره وری بسیار موثر تهیه کنید.

راحت تر از رختخواب بلند شوید

هیچ‌کس نمی‌خواهد برای رویارویی با یکسری کارهای روزمره از خواب بیدار شود، بنابراین انگیزه فرد برای بلند شدن از رختخواب را کاهش می‌دهد. در مقابل، این امر همچنین باعث می‌شود افراد به احتمال زیاد دکمه snooze را بزنند – چیزی که به طور مداوم از انجام آن توصیه می‌شود، پیامدهای منفی زیادی دارد.

بنابراین یک ترفند آسان که به شما کمک می کند تا دکمه چرت زدن را متوقف کنید، این است که به سادگی با انجام کارهای خود قبل از خواب شروع کنید. با این کار، می توانید راز عجیب نحوه استفاده موفق ترین افراد از ساعت زنگ دار را آزمایش کنید (نکته: بیدار نشدن است).

صبح ها را لذت بخش تر کنید

با انجام کارهای شب قبل، زمان بیشتری برای لذت بردن از صبح خواهید داشت. در واقع، ممکن است توضیح دهیم که چگونه برنامه صبحگاهی جف بزوس شامل «هیچ کاری نکردن» است. این یکی از راه های زیادی برای تقویت خلق و خو و داشتن صبحی آرام است. و وقتی با صبحی آرام روبرو می‌شد، بسیاری با خوشحالی از خواب بیدار می‌شدند، از رختخواب بلند می‌شدند و روزشان را شروع می‌کردند.

آنچه که این روال ساده قبل از خواب به آن خلاصه می شود این است که چگونه به تصمیم گیری نزدیک می شوید. حتی اگر مانند بزوس و گیتس سیم‌کشی نکنید، عادت کردن به این عادت‌های بی‌اهمیت روزانه به سیم‌کشی مجدد ذهن کمک می‌کند. و همانطور که خودتان را آموزش می دهید تا کارهایی را که باید انجام دهید، همانطور که باید انجام دهید، به خودتان کمک می کنید تا به طور موثری بهره وری، کارآمدتر و موفق تر شوید.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود، نظرات خودشان است، نه نظرات Inc.com.

[ad_2]