جشن های آخر هفته ژوئن در جکسون آغاز می شود

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – خانواده ها با عشق و اتحاد گرد هم آمدند تا ژوئن تین را به رسمیت بشناسند، که یک تعطیلات فدرال است که به یاد استقلال سیاه پوستان است.

«بسیار رضایت‌بخش است که می‌بینیم مردم ما تاریخ را یاد می‌گیرند، زیرا وقتی من جوانتر بودم، ژوئن 19 را جشن نمی‌گرفتیم. پس چشم باز است، می توانم دخترم را نشان دهم. بیانکا فاستر، یکی از حاضران، گفت: او بخشی از یک فرهنگ جدید است تا ببیند ما تاریخ خود را نیز جشن می گیریم.

شهر جکسون میزبان رویداد اجتماعی پر از مشارکت و سرگرمی برای بزرگسالان و کودکان بود.

بر مگی، نقاش صورت، گفت وقتی بچه ها روی صندلی او می نشینند، او به آنها درباره اهمیت آزاد بودن و جشن گرفتن تعطیلات آموزش می دهد.

من قطعاً از آموزش دادن درباره ژوئن به آنها هیجان زده هستم، زیرا این چیزی است که ما قبلاً نمی دانیم. ما به چهارم ژوئیه عادت کرده‌ایم، اما در حال حاضر Juneteenth برای ما است، بنابراین من در مورد آن بسیار هیجان‌زده هستم. من فقط خوشحالم که می بینم همه روز ژوئن را جشن می گیرند.”

کسانی که در آن شرکت کردند همچنین این شانس را داشتند که اجراهای هنرمندان محلی را بشنوند، لوازم ژوئن ژوئن را خریداری کنند و از کامیون‌های مواد غذایی محلی غذا بخورند.

جف واشنگتن، صاحب Sweet Tasting، گفت که نه تنها جشن گرفتن این تعطیلات مهم است، بلکه حمایت از شهر جکسون نیز مهم است.

جکسون چیزهای بسیار خوبی دارد. می دانید که هر شهری مشکلات خود را دارد. جکسون مشکلات خود را دارد، اما ما امروز اینجا هستیم تا برای غلبه بر مشکلات در اینجا در شهر جکسون جشن بگیریم.

این اولین رویداد جشنواره 19 ژوئن امسال است که در جکسون برگزار می شود. در روز شنبه، 18 ژوئن، این شهر میزبان مسابقات بسکتبال سه به سه جونتینت در کنار تالار شهر در خیابان پاسکاگولا خواهد بود.

[ad_2]

Leave a reply