جشن بایدن از قانون جدید اسلحه تحت الشعاع قرار گرفت

[ad_1]

واشنگتن (نیوزنشن) – رئیس جمهور جو بایدن میزبان رویدادی برای حمایت از تصویب قانون جدید دو حزبی به منظور کاهش خشونت با اسلحه در روز دوشنبه خواهد بود. با این حال، تیراندازی های جمعی اخیر، از جمله تیراندازی در حومه شیکاگو در هفته گذشته، این پیروزی را تحت الشعاع قرار داده است.

این لایحه که پس از حملات اخیر اسلحه در بوفالو، نیویورک و اووالده، تگزاس به تصویب رسید، به طور فزاینده ای الزامات خرید اسلحه برای جوانان را تشدید می کند، استفاده از سلاح گرم را برای بیشتر آزارگران خانگی رد می کند و به مقامات محلی کمک می کند تا به طور موقت اسلحه را از افرادی که خطرناک تشخیص داده می شود، بگیرند.

این رویداد یک هفته پس از آن رخ می دهد که یک مرد مسلح هفت نفر را در رژه روز استقلال در هایلند پارک، ایلینویز کشت. مقامات گفتند که مهاجم بیش از 80 گلوله با یک تفنگ نیمه خودکار به سمت جمعیت رژه شلیک کرد.

NewsNation رویداد را در پخش کننده بالا پخش زنده خواهد کرد.

این قانون تاثیرگذارترین اقدامی است که کنگره از زمان تصویب ممنوعیت سلاح‌های تهاجمی منقضی شده در سال 1993، تأثیرگذارترین اقدامی است که کنگره آن را تصویب کرده است.

ایگور ولسکی، مدیر گروه خصوصی Guns Down America، گفت: «این تاریخی است، اما حداقل کاری است که کنگره باید انجام دهد. و همانطور که تیراندازی در 4 ژوئیه به ما یادآوری کرد، و بسیاری از مرگ‌های ناشی از اسلحه از آن زمان تاکنون رخ داده است، بحران خشونت با اسلحه بسیار فوری‌تر است.

بیشتر هزینه‌های 13 میلیارد دلاری قانون جدید برای تقویت برنامه‌های سلامت روان و مدارسی که هدف تیراندازان در نیوتاون، کانکتیکات قرار گرفته‌اند، استفاده می‌شود. پارکلند، فلوریدا؛ و بسیاری قتل عام با اسلحه دیگر. این محصول هفته ها مذاکرات پشت درهای بسته توسط یک گروه دو حزبی از سناتورها بود که با مصالحه ظاهر شدند.

این محدودیت‌ها شامل محدودیت‌های بسیار سخت‌تر که دموکرات‌ها و بایدن از مدت‌ها پیش از آن دفاع می‌کردند، مانند ممنوعیت سلاح‌های تهاجمی و بررسی پس‌زمینه برای همه معاملات اسلحه را شامل نمی‌شود. انتظار می‌رفت که بایدن روز دوشنبه درخواست خود را برای این اقدامات سخت‌تر تکرار کند، اما چشم‌انداز برای هرگونه اقدام بیشتر کنگره بسیار اندک است.

سازمان ملل تخمین می زند که نرخ قتل در ایالات متحده سه برابر کانادا، پنج برابر فرانسه و ۲۶ برابر ژاپن است. طبق برخی مطالعات، امروزه تعداد اسلحه در آمریکا از تعداد افراد بیشتر است.

این داستان در حال توسعه است. برای به‌روزرسانی‌ها، به‌روزرسانی کنید.

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.

[ad_2]

Leave a reply